Dünyanın En İyi 10 Viski Markası
DİKKAT! Bu listede bulunanlar dünyanın en iyi ve en pahalı viskileridir. Bu viskileri özel yapan ise nadir bulunuyor olmaları, yaşları, kaliteleri ve özel şişeleridir. Bu listede Fransız kristal ustaları tarafından tasarlanan şişeler de var. Belki de size şişelerin bu kadar pahalı olması saçma gelebilir. Ancak şişelerin hepsi el yapımı ve usta işçilik ile hazırlanmıştır.

Eğer başarının kutlanması, doğum günü, sevgilinizle paylaştığınız güzel bir an gibi özel bir etkinliğiniz varsa, bu aranılan sanat eserlerinden birini alabilirsiniz. Böylece kendinizi daha da özel hissettireceğinizde emin olun. Misafirlerinizi bu viskilerden daha iyi ne etkileyebilir ki. Birikmiş birkaç bin dolarınız varsa hiç düşünmeyin derim.

The Macallan

Lagavulin

Çok acayip bişey bu. Tavsiye edilir.

Glenmorangie

Ardbeg

Laphroig

Balvenie

Chivas Regal

Highland Park

Hayland Park bir diğer anlamı da Kodaman Diyarıdır

Dewar’s

Talisker

Kaynak: Onedio

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!