iPhone 6 Plus Kamerasıyla İzlanda’nın Nefes Kesici Güzellikleri 0

iPhone 6
Apple’ın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü telefonlar arasında en güçlü modeller olarak lanse edilen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus bugün Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesinde satışa sunuldu. Önümüzdeki hafta cuma günü Türkiye’de de piyasaya sunulacak olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, bugüne kadarki en büyük ekranlı iPhone modelleri olarak dikkat çekiyor.

64 bit A8 işlemcisi, yüksek çözünürlüklü Retina HD ekranıyla gerek Apple fanlarının gerekse teknoloji meraklılarının hayallerini süsleyen telefonlar, daha önceki iPhone modellerinde olduğu gibi kameralarıyla da epeyce iddialı. Başarılı bir kamera performansına sahip iPhone 5s’in ardından Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta bu çıtayı bir adım daha yukarı taşıyor. Yeni sensörlerin ve yeni teknolojilerin kullanıldığı kameralarda 240 fps yavaşlatılmış çekim modu, HDR ve optik görüntü sabitleme teknolojisi (sadece iPhone 6 Plus’ta mevcut) yer alıyor. Her iki telefonun kamera gücünü ortaya koymak adına Austin Mann isimli bir sanatçı İzlanda’da iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5s ile doğa harikası görüntülere imza attı. Mann, bu ziyaretinde çektiği fotoğrafları ve kaydettiği videoları kendi sayfası üzerinden paylaştı. Apple’ın Fotoğraflar uygulaması ve Snapseed uygulamaları yardımıyla fotoğrafların bir kısmında düzenleme işlemi yapan Austin Mann’ın iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPhone 5s ile kaydettiği görüntülere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone 6
iPhone 6 ile çekildi, düzenlenmemiş
iPhone 6
iPhone 6

iPhone 6 Plus
iPhone 6 Plus ile çekildi, Fotoğraflar ve SnapSeed uygulamalarıyla düzenlendi
iPhone 6
iPhone 6 ile çekildi, düzenlenmemiş
iPhone 6 Plus

iPhone 6
iPhone 6 ile çekildi
iPhone 6
iPhone 6 ile panorama çekimi, Fotoğraflar ve SnapSeed uygulamalarıyla düzenlendi

Kaynak: Log Dergisi

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe