Gulf Air, Türk Seyahat Acentelerini Bahreyn’e Davet Ediyor 0

Bahreyn’in ulusal hava yolu şirketi Gulf Air, Mövenpick Oteller Zinciri ile işbirliği halinde düzenlediği tanıtım seyahatinde önemli Türk seyahat acentelerine Bahreyn’in reklamını yaptı.

3 günlük ziyaret boyunca katılımcılar Gulf Air ile uçmanın rahatlığını deneyimleyip ülkenin 5 yıldızlı otellerinden birinde konakladı ve Bahreyn’in en gözde turistik zenginliklerini görme şansı elde etti.

Gulf Air Ticari Sorumlusu Ahmed Janahi ile Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yahya Buali’nin havayollarının genel merkezini ziyaret edilirken yaptıkları toplantında görüşme konuları seyahat acentelerinin görev ve işlevinin önemini, Krallığın turizm kabiliyeti ve Bahreyn ile Gulf Air hakkındaki farkındalığı artırma yolundaki seyahat acenteleri ve Gulf Air ortaklığını içeriyordu.

Gulf Air, 2017 Ocak ayında eklenmiş olan Kolombo, Sri Lanka uçuşlarıyla birlikte toplamda 3 farklı kıtadaki 24 ülkede 41 şehre uçuş yapan uluslararası bir hava yolu şirketi. Şirket şu anda İstanbul ve Bahreyn arasında haftalık 5 uçuş yapıyor. Bilet almak için gulfair.com‘u ziyaret edebilir, 24 saat hizmet veren iletişim merkezine (+973-17373737) ulaşabilir yada Gulf Air ofislerine veya onaylı seyahat acentelerine başvurabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe