Halalbooking.com Alternatif Tatilde Dünya Lideri Olmak İstiyor.

Son dönemlerde sıkça rastladığımız helal sertifikalı ürünlere Helal Turizm’de eklendi. HalalBooking.com, sadece Müslümanlar için değil, aynı zamanda ailesi ile huzurlu, sınırların ötesinde bir tatil tecrübesi yaşamak isteyenlerin de adresi olma amacı ile açıldı. 

HalalBooking.com, plaj tatil köyleri kategorisinde oldukça etkili. Müşterilerin şehir otelleri, termal oteller ve özel havuzlu villalar kategorilerinden seçme imkanları da mevcut. Özel helal filtreler sayesinde istediğiniz özelliklerdeki oteli kolayca seçebiliyorsunuz. Helal yiyecekler alkolsüz içecekler, bayan-erkek ayrı yüzme havuzları, sahil ve spa tesislerinin yanı sıra, çocuklar için düzenlenmiş özel eğlence programları, helal sahil tatil köylerinde muhafazakâr tatil yapanlara sunulanlardan sadece bazıları.

HalalBooking.com Pazarlama Müdürü, Ufuk Seçgin, Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda ‘Alternatif Tatil turizmi Türkiye de olduğu kadar dünya genelinde de hızla büyümeye devam etmekte. Şirket olarak 73 ülkeden binlerce helal-bilinçli müşterilerimize hayallerindeki helal tatili en kolay şekilde online yoluyla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Türkiye ve özellikle Antalya bölgesi bizim en önemli destinasyonumuz olmaya devam ederken, aynı zamanda portföyemizi dünya genelinde farklı noktalarda Abu Dabi, Kuveyt, Malezya ve Endonezya gibi yeni helal tatil köyleri ve otelleriyle hızla genişletmeye devam ediyoruz. Bu yıl kış mevsiminin en son trendi ise, Helal Termal Otelleri.

HalalBooking.com kuruluşundan bu güne çok kısa bir zaman içeresinde alanında en iyisi olma unvanıyla dünya çapında kendinden söz ettirirken, son teknoloji arama ve rezervasyon web sitesi olma özelliği ile kıtalar arası büyümeye devam ediyor.

Uluslararası e-ticaret teknolojisi ve dijital pazarlama şirketi olan HalalBooking.com’un ana merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunmaktadır. Uluslararası çağrı merkezi Birmingham’de bulunan HalalBooking.com, bir dizi ülkelerde yazılım geliştirme ve pazarlama ofislerine sahiptir.

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!