Ayşe Batu, Odamigo Türkiye Acenteler Operasyon Müdürü oldu 0

2011 yılında kurulan, seyahat acentelerinin tedarikçiler ve toptancılar ile buluşmasını sağlayan web tabanlı hizmet sunmakta olan Odamigo Türkiye Acenteler Operasyon Müdürü Ayşe Batu oldu.

20 yıldan fazla seyahat sektörü operasyon tecrübesine sahip olan Batu, Odamigo Ways&Rooms’un Türkiye’de yerleşik seyahat acentesi ortaklarına hizmet veren Helpdesk ekibinin ve yeni oluşturulan Grup ve MICE bölümünün idaresinden sorumlu olacak.

Satış Müdürü Andaç Erarabacı, “Batu’nun bugüne kadarki çeşitli seyahat firmalarında FIT ve Grup operasyonlarını geliştirmek için kullandığı stratejiler pek çok başarıyla taçlanmıştı”, Odamigo Ways&Rooms ve seyahat acentesi ortakları için Türkiye pazarı operasyon yönetiminde, kapsamlı seyahat sektörü tecrübesi, ilişki yönetimi becerileri ve stratejik zihniyet ile çok değerli bir edinim olacağından eminim” dedi.

Batu’nun deneyimi, birçok tıp kongresi, yurt dışı grup ve münferit seyahatler, fuar ve toplantı organizasyonlarında proje yöneticiliklerini de içeriyor.

Kendisine yeni pozisyonunda başarılar dileriz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe