FlySeedo, Amerika ve Baltık Ülkeleri için Samabe Bali Villas & Suites ve Four Seasons Bali ile Anlaşmaya Vardı 0

Türkiye’de 3 yıldır turizm alanında faliyette olan GoSeedo Turistik Yatırımlar A.Ş. 1 yıl önce FlySeeDo çalışmalarını başlatmıştı. Bu çalışma neticesinde Amerika’da ikinci, Estonya’nın başkenti Tallinn’de ise 3.şirketi olarak QNWIS’i kurdu.

Şirket, Kiralikvilla.com markası ile son yıllarda yükselişe geçen villa tatili sisteminin Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan’da etkin bir temsilcisi haline geldi.

Kiralık villaların sunduğu ev konforu rahatlığı, doğa içerisinde ve genelde denize yakın konumlarda bulunması, kiracıya özel havuz gibi seçenekler de bu sistemi, diğer tatil seçeneklerine göre daha çekici kılıyor.

Amerika ve Baltık ülkeleri gibi dünyanın farklı tatil yerlerinde villa turizmini yaygınlaştıran GoSeeDo, Amerika’da ki şirketi FlySeeDo ve Estonya’daki şirketi QNWIS ile özellikle Güneydoğu Asya bölgesindeki lüks villaları da tatilciler ile buluşturmayı amaçlıyor.

FlySeeDo’nun son yeniliği , Endonozya’nın cennet adası Bali’de bulunan, ultra lüks hizmet sunan ve bu çerçevede defalarca ödüllendirilmiş Samabe Bali Villas & Suites ile Amerika ve Baltık ülkelerinde ki ilk acentası için anlaşmaya varmak oldu.

Aynı zamanda şirketin, çok kısa bir süre önce lüks otel zincirlerinden Four Seasons Bali’nin lüks villaları içinde anlaşma yaptığını belirtmek de fayda var.

Bundan sonraki hedeflerinin, yakın zamanda Vietnam, Phuket, Samui Adasında villa turizmini yaygınlaştırıp, bu bölgeleri tatil için tercih eden Amerikalı turistlere daha kaliteli bir tatil planı sunabilmek olduğunu belirttiler.

Baltık ülkeleri ile turizm ilişkilerini güçlendirme konusunda sağlam adımlar atan şirket, teknolojinin sağladığı son olanaklardan da yararlanarak villa turizmini Güneydoğu Asya ve özellikle Bali Adası’nda daha da hareketlendirmeyi amaçlamaktadırlar.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe