Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

15 Mayıs 2018,Salı

Expedia Perakende Müdürü Hostelworld’e Geçiyor

Şu anda Expedia Grup’un perakende operasyonlarının başında olan Gary Morrison, Hostelworld’ün yeni CEO’lık görevini devralacak. Kendisi, Temmuz ayında Hostelworld’ın Genel Kurul’undan sonra istifa edecek olan Feargal Mooney’in yerine geçecek. Son yedi yılını, Expedia’da geçiren Morrison’un CV’sinde Google, Motorola ve Dell’de de yer alıyor. Mooney, on altı yıldır Hostelworld ile birlikte çalışmaktaydı ve 2015 yılında Hostelworld’ün halka arzını da yönetmişti, son sekiz yıldır ise CEO rolünü üstlenmişti.

10 Mayıs 2018,Perşembe

Collinson Caris’i COO olarak Atadı

Sadakat ve Menfaatler Uzmanı Collinson, Paul Caris’i Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Başkan olarak işe aldı. Caris, son üç yıldır teknoloji danışmanlığı yapıyordu.

9 Mayıs 2018,Çarşamba

CWT Staehler ile Anlaştı

Seyahat yönetimi şirketi, Jack Staehler’ı otel dağıtım bölümü RoomIt’ın baş teknoloji sorumlusu olarak atadı. Şikago merkezli çalışacak olan Staehler, daha önce Cendant Travel ve Orbitz gibi bir dizi şirkette üst düzey teknoloji rolleri üstlendi.

Salı 8 Mayıs 2018

Agoda’da Terfi

Rezervasyon Holdingi, John Brown’u Agoda CEO’su olarak terfi ettirdi. Brown, 2014 yılından bu yana Asya merkezli seyahat işletmesinin Uygulayıcı Genel Müdürüydü. Agoda’nın şu anki CEO’su Robert Rosenstein, Yönetim Kurulu başkanı olurken aynı zamanda rezervasyon holdingleri patronu Glenn Fogel’in de özel danışmanı.

Perşembe 3 Mayıs 2018

Hotelbeds Grup Yeni Teknoloji Direktörü

Chris Branagan, HotelBeds Grup’un yeni Teknoloji Direktörü oldu ve grubun yönetim kurulunda da bir sandalye sahibi oldu. Kendisi, ekiden GTA’nın Baş Teknoloji Sorumlusuydu ve atanması Ocak ayında Grup’un duyurduğu yeni yapının bir parçası olarak bir dizi kıdemli atamayı takip etti. Yapılan duyuruda, Grup’u tüm markalarının (Hotelbeds, Bedsonline, Tourico Holidays ve GTA), bu yılın sonunda aynı teknoloji platformuna geçiş yapacağı bildirildi.

2 Mayıs 2018 Çarşamba

Chrome River Baş Teknoloji Sorumlusu Atadı

Sunil Kayiti

Sunil Kayiti, seyahat gider uzmanına baş teknoloji sorumlusu olarak katılıyor ve 100’den fazla mühendisden oluşan bir ekibe liderlik edecek. Kayiti, daha önce Eze Software Grup ve Fidelity içinde rol aldı.

Musement ABD Ekibine Yeni Bir İsmi Dahil Etti

İtalya merkezli seyahat keşif platformu, Batı Kıyısı için hesap yöneticisi olarak Taylor Withrington’u işe aldı. Kendisi, mevcut ortaklıkları güçlendirmek için yeni tedarikçi ilişkileri kurmaya da yardımcı olacak. Withrington daha önce Viator ve daha yakın zamanda aRes Travel içinde rol aldı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz