Finlandiya’da Gönüllülük Fırsatı 0

finlandiya.tampere

Evs TogVakfı’ nın Finlandiya’daki ortağından yeni 4 proje duyurusu var. Ekolojiden outdoor aktivitilerine ve zihinsel engelli bireyler ile çalışmalara 4 farklı konu var. İlgilenen arkadaşlarımızın aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu 31 Mart 2014 saat 18.00′a kadar evs@tog.gen.tr adresine hangi proje ile ilgilniyorsanız numarasını belirterek göndermesi gerekiyor. Projeler Agustos 2014′te başlıyor ve hepsi uzun süreli projeler. Proje süresi ve detayları için lütfen aşağıdaki linkte yer alan proje detaylarını dikkatlice okuyun.

Başvuru yapacak arkadaşlar; lütfen proje detaylarını okumadan hazırladığınız başvuru formunu göndermeyin. Bu durumunda başvurunuzun kabul alması imkansız. İngilizce seviyeniz yeterli olmayabilir bu durumda etrafınızda ingilizce bilen arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Organizasyonun görmek istediği; sizin proje konusu ile ilgiliniz ve motivasyonunuz.

Son olarak iletişim kurabilecek derecede ingilizce bilgisi gerekiyor projeler için. Bir den fazla projeye de başvuru yapabilirsiniz ancak her biri için ayrı bir form doldurmanız gerekiyor.

Proje hakkında bilgi ve başvuru için:

https://www.dropbox.com/sh/ixagbnnyrs4cp8p/kuy2-BKs9i

Kaynak: Projelist

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe