Etihad Havayolları’ndan Müthiş Yılbaşı Fırsatı 0

Dünya Seyahat Ödülleri tarafından 2012′nin en önde gelen havayolu ve en önde gelen first class havayolu seçilen Etihad, her zaman yolcu memnuniyetine önem veren bir havayolu şirketi olarak tanınıyor. Etihad, belirtilen ödüllere sadece 2012 yılında sahip olmadı. Etihad yine dünyanın lider havayolu haberi ile duyurduğumuz gibi son dört yıldır aynı ödülleri almakta olan Etihad Havayolları, dünyanın en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden de biri olarak kabul ediliyor.

Etihad Havayollarının yeni yıl kampanyası uyarınca, uygun fiyatlı uçak bileti satın almak mümkün olacak. Kampanyaya göre, 30 Haziran 2013 tarihine kadar düzenlenecek olan uçak seferlerinde Abu Dhabi, Dubai, Bangkok, Pakistan, Japonya, Hindistan ve de Avustralya’da tüm hatlarda her şey dahil 350 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçak bileti satın alınabilecek. Bu kampanya dahilindeki uçak biletleri en geç 12 Ocak 2013 tarihine kadar satın alınabilir.

DUBAI
Birleşilk Arap Emirlikleri’nin aynı adlı emirliğin başkenti ve öte yandan Birleşik Arap Emirlikleri’nin en çok ziyaret edilen şehridir. 1980′lerde küçük bir balıkçı kasabası olan kent, günümüzde dünyanın en büyük ve en modern metropollerinden biri olarak kabul ediliyor. Öte yandan özellikle çok yüksek binaları ve mimari harikaları ile de dikkatleri çekiyor. Deniz turizmi açısından da önemli olan Dubai, aslen finans ve ekonomik anlamda yeni dünyanın en önemli şehirlerinden biridir.

ABU DHABI
Dubai kadar olmasa da, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en önemli şehirlerinden biri ve ülkenin en önemşi finans merkezlerinden biridir. Özellikle bankacılık sektöründe önde gelen bir şehirdir. Öte yandan ülkenin en önemli bazı şirketlerininin merkezleri de yine Abu Dhabi’de bulunur. Abu Dhabi de tıpkı Dubai gibi 80′li yıllarda az gelişmiş şehir idi. Ancak Birleşik Arap Emirlikleri’nin petrol gelirlerinin bu şehirlere yönlendirilmesi sonucunda, günümüzde Ortadoğu’nun en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir.

BANGKOK 
Asya’nın finans ve ticaret merkezlerinden Tayland’ın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehrdir. Güneydoğu Asya’da yer alan ve en hızlı gelişen şehirlerden biri olarak kabul edilir. Özellikle finans ve bilişim teknolojileri açısından hatrı sayılır bir kenttir. Öte yandan eski Asya kültürü için de önemli bir şehir olan Bangkok, her yıl binlerce turist tarafından da ziyaret ediliyor.

HİNDİSTAN
Asya kıtasının en kadim ve en eski ülkelerinden biridir. Öte yandan dünyanın en kalabalık ikinci ülkesidir. Çok renkli ve farklı kültürleri barındırır ve aynı zamanda barış içinde yaşatır. Hindistan, özellikle Budizm ve Hinduizm açısından dünyanın en önemli ülkesidir ve her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilir. Öte yandan Hindistan son yılların hızla gelişen ülkelerinden biri olarak da kabul ediliyor. Özellikle bilişim teknolojileri açısından adı sıklıkla anılan ve öne çıkan bir ülke haline geldi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe