Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Delta Hava Yolları, İstanbul – New York-JFK Uçuşları

Delta Hava Yolları’nın Uluslararası İstanbul Atatürk Havaalanı ve New York  John F. Kennedy arasındaki sezonluk non-stop uçuşları 28 Nisan 2013 tarihinde yeniden başlıyor.

Uçuşlar yaz sezonunun en yoğun dönemi boyunca günlük olarak Delta’nın iş ortağı Air France KLM ile 209 koltuklu Boeing 767-300 uçağı kullanılarak gerçekleştirilecek.

Delta Türkiye Satış Müdürü Esra Solak, “Yaz sezonu uçuş tarifemize geçmekten ve Türk müşterilerimize ABD’de başka hiç bir havayolunun sunmadığı kadar çok destinasyon sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. New York-İstanbul rotasında çok yoğun talep alıyoruz, özellikle de Premium ürünlerimiz için. Premium yolcularımıza bu sezon uçuş deneyimlerini daha da keyifli hale getirecek birçok yenilik sunacağız” dedi.

2012 yılında, Delta bu güzergahta ortalama yüzde 86 doluluk oranıyla yaz tarifesinde Türkiye – ABD arasında toplam 103,049 yolcu taşıdı.

Kaynak: Turizmdebusabah

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2286 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir