Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İşletim sistemi, ABD merkezli kongre ve ziyaretçi büroları (CVB) ve destinasyon pazarlama kuruluşlarının (DMO) kendi çoklu cazibe yerleri geçişlerini başlatmalarını ve yönetmelerini kolaylaştıracak.

Duyuru, Las Vegas’ta düzenlenen In-Destination Event’de Leisure Pass Group CEO’su Ted Stimpson’dan geldi.

LPOS platformu ile CVB’ler ve DMO’lar, satın alma noktasından başlayarak her cazibe merkezi geçişini tüm kullanım ömrü boyunca yönetebilir. Teknoloji, özellikli cazibe merkezlerinde nakitsiz giriş için geçiş tarayıcılarına olanak sağlıyor ve mobil çözüm, Leisure Pass Grup‘un çevrimiçi dağıtım ağıyla daha küçük yerel tedarikçileri de birleştiriyor.

LPOS ile çalışan iş ortakları için Leisure Pass Grup ayrıca satış ve kâr elde etmelerine yardımcı olacak yatırım ve pazarlama desteği de sağlamaktadır.

Birleşik Krallık’ta bulunan Leisure Pass Grup, başlangıçta London Pass cazibe merkezleri seçeneği için LPOS sistemini geliştirdi ve geçtiğimiz on yıl boyunca, teknoloji, çoklu geçişler için Viye Pass ve Stockholm Pass da dahil olmak üzere Avrupa’daki birçok üçüncü tarafa uygulandı.

Stimpson, “LPOS, alanında onlarca yıllık deneyime sahip uzmanlar tarafından hem lider hem de gelecek vaadeden destinasyonlar için tasarlandı.

“Tüm ortaklarının cazibe merkezlerini bir kerede pazarlamanın yollarını arayan CVB’ler ve iş artışını sürdürmek için mükemmel. Şehir eğer yılda 500.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlıyorsa ve 10 veya daha fazla ziyaretç için cazibe yerlerini, tur ve deneyimleri bir araya getirebiliyorsa temelde kullanımı kolay ve küresel bir seyahat kitlesine ulaşmanın yeni ve çekici bir yolunu temsil eden dinamik bir geçiş ürünü yaratmaya yardımcı olabiliriz” dedi.

LPOS teknolojisi şu anda her yıl üç milyondan fazla geçiş ve 15 milyon cazibe merkezi ziyaretini yönetiyor.

Leisure Pass Group, beş kıtada 17 ülkede ve 36 şehirde faaliyet gösteriyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz