1 Milyon Dolar Harçlıkla Dünyayı Gezecek Kişiler Aranıyor 4

Luxury Travel Intelligence, VeryFirsttoKnow.com sitesi aracılığıyla 1 milyon dolar harçlıkla dünyayı gezecek kişileri aradıklarını duyurdu.

backpackers-3

Luxury Travel Intelligence, VeryFirsttoKnow.com sitesi aracılığıyla 1 milyon dolar harçlıkla dünyayı gezecek birini aradıklarını duyurdu. İlanda, “1 milyon dolarla dünyayı bedava gezecek bir aday aranıyor. İşe alınacak kişi bir yılını dünyanın en iyi lokantalarında yemekler yiyerek, beş yıldızlı otellerde kalarak ve dünyanın en elit gece kulüpleri ve tesislerinde eğlenerek geçirecek.

İşe başvuracak kişilerin iyi yemek yemeyi sevmesi, kültürel aktivitelerde yer alma isteğinde olması ve yeniliklere açık olması gerekiyor. Yazma yeteneği de varsa bu artı bir özellik olarak dikkate alınacak. Çiftler de başvurabilir” denildi.

Başvuru için linke tıklayabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

4 Yorum

  1. “1 Milyon Dolar Harçlıkla Dünyayı Gezecek Kişiler Aranıyor” başlığıyla ilgili olarak başvurmak isterim. Hatta kazanmayı daha çok istiyorum.

  2. Sponsor olmak isteyen varsa İstanbul Boğazı’nın Anadolu yakasından başlıyayım hep doğuya giderek esneme kabiliyeti olan bir rota ile İRAN – PAKİSTAN – HİNDİSTAN – ÇİN – JAPONYA – AMERİKA – SEÇMELİ AVRUPA – İSTANBUL ANADOLU YAKASI’na geleyim oradan da MEKKE’ye gideyim. NOT:Büyük sular ve okyanuslar hariç (Feribot veya gemi) YÜRÜYEREK İmza Kendimi Geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe