Work and Rail ile Amerika’yı Gezmeden Dönme!

Work and (Travel <–> Rail) = Work and Rail

Her yıl binlerce öğrenci Amerikayı gezmek, kültürünü öğrenmek ve dil gelişimine katkıda bulunmak için Work and Travel Programı ile Amerikaya gidiyor. Fakat görüyoruz ki gidenlerin başına gelmeyen kalmıyor ve bir çok öğrenci gezemeden geri dönüyor çünkü İş bitiminda ya çoğu öğrencinin yeterli parası kalmıyor  ya da programın travel kısmına ayrılan kısa zaman diliminde plansız ve verimsiz bir şekilde gezmektedirler.. Artık bu konuda  Amerika ve Kanada’da hizmet veren Amtrak ve Interrailamerica işbirliği ile Work and Travel’ın geziside içinde olan programı hizmete başladı. Amerika’da gezi için ekstra hiç bir ücret ödemeden size en yakın Amtrak tren istasyonundan gezinize başlıyorsunuz.Tüm gezinizi istediğiniz gibi planlayıp 200-300 dolar gibi ücretlerle Amerikanın her yerinde 15 ve 20 gün geziyorsunuz. Work and Rail’de size temin edilmiş  Interrailamerica pass ile dilediğiniz gibi gezecek ve dolaylı yoldan sizlerde Interrailamerica macerası yaşamış olacaksınız.

workandrail

Peki Work and Rail’e nasıl kaydolabilirim ?

Work and Rail’e Türkiye’de  Interrail america ofislerinden , University campus leaderler aracılığıyla ve Interrailamerica ve Amtrak anlaşmallı logoyu gördüğünüz bir work and travel şirketinden kaydolabilirsiniz.

Work and Rail neden avantajlıdır ?

İlk olarak Work and Rail kaydolduğunuzda Work and Travel’da sunulan tüm hizmetlere sahip olursunuz.Work and Travel üzerinden indirim elde edersiniz ve çok fazla paralar ödemek zorunda kalmazsınız.Work and Rail genel bir program ve birden fazla Acente tarafından desteklendiği için Work and Rail sizlere bir çok firmanın iş listesini sunmakta ve daha sonra firma ve iş pişmanlığı yaşamamanızı garanti ediyor.

Amerika bir rüya.. Tabi gezebilirseniz.. Work and Rail, size yorucu iş temposunun ardından gezmeyi ve rüya gibi bir yazı garanti ediyor.

Daha fazla detaylı bilgi için : https://www.facebook.com/interRailAmerica

www.interrailamerica.com ‘ u ziyaret edebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!