Leonard Cohen Hayranları ile İstanbul’da Buluşacak

Dünyaca ünlü efsanevi müzisyen, söz yazarı, şair Leonard Cohen’in 19 Eylül 2012 tarihinde İstanbul’da..

Purple Concerts ve AEG Live işbirliği ile Ülker Sports Arena da gerçekleştirecek olan konserin biletleri çıktığı günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılandı.

Birden fazla bilet kategorisinin tükenmek üzere olduğu konserin organizatörleri Leonard Cohen konserinde davetiye uygulamasının olmayacağını belirtti.

Leonard Cohen konserde “Dance Me To The End Of Love ” , “Ain t No Cure for Love ” , “Bird on a Wire ” , “Chelsea Hotel #2 ” , “Suzanne ” , “Hallelujah ” “So Long, Marianne ” , “I m Your Man ” , “First We Take Manhattan ” gibi unutulmaz şarkılarına da yer verecek. Sanatçının İstanbul konserinde klasikleşmiş şarkılarına hazır olun…

Biletler BİLETİX İnternet Sitesi , BİLETIX Satış Noktaları ve BİLETIX Çağrı Merkezi nden (0216 556 98 00) 15 Haziran günü satışa sunuldu. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerlidir.

 

turizmhaberleri.com

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!