Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Volcar Volvo Windsurf Cup ’12’nin ikinci ayağı, 29 Temmuz Pazar günü tüm sörf tutkunlarını Alaçatı’da bir araya getirecek. 

Amatör sörfçülerin kısa sürede ilgi odağı olan Volcar Volvo Windsurf Cup ’12 nin ikinci ayağı, 29 Temmuz da ASPC nin Alaçatı sörf koyundaki tesislerinde düzenlenecek. Organizasyon, ilk ayakta olduğu gibi yarışların yanı sıra; müzik, mc performansları, latin perküsyon etkinlikleri, halat çekme ve Volvo S40 ile pit-stop yarışması gibi aktivitelerle büyük bir şölen tadında gerçekleştirilecek.

Tüm ayaklarda Volvo ürün gamına ait modeller ile test sürüşü yapma fırsatı bulan Volcar Volvo Windsurf Cup ’12 nin katılımcı ve izleyicileri, ayrıca Volvo nun güvenlik teknolojilerinin denenebileceği aktivitelere de katılabiliyorlar.

Toplam beş ayaktan oluşan ve temmuz, ağustos, eylül aylarında düzenlenen rüzgar sörfü kupasının 15 Temmuz da gerçekleştirilen ilk ayağına gençlerde 16, veteranlarda ise 15 olmak üzere toplam 31 sporcu katıldı. Veteranlar kategorisinde Charles Dasher, gençlerde ise Alper Belkıran birincilik kupasına sahip olan isimlerdi.

Sürpriz ödüller için mücadele eden yarışmacılar, bu ayakların en az dört tanesine katılarak sezon sonunda topladıkları puanların ortalaması ile değerlendirilecek.

 

Turizm Haberleri

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz