VizEat, FairFX ile Ortaklık Anlaşmasına Vardı 0

Firmalar bu anlaşmanın “müşterilere, denizaşırı seyahatlere çıktıklarında paralarının karşılığını en iyi biçimde alırken, benzersiz deneyimlere erişme olanağı sunacağını” belirtiyor.

Anlaşma gereğince VizEat, FairFX müşterilerine yerel işletmelerde; paylaşılan yemek, yemek turu ya da yemek kursu benzeri otantik bir küliner deneyimin tadını çıkarmaları için indirim sunacak.

VizEat müşterileri ise ayrıcalıklı değişim oranlarından ve FairFX ön ödemeli tedavül kartı tekliflerinden yararlanabilecek.

Müşteri deneyimi de, müşterilerin tatillerinin bütün yanlarına yönelik ipuçları ve tavsiyeler ile geliştirilmiş olacak.

Seyahat para firması FairFX’in baş yöneticisi Ian Strafford-Taylor: “Bu yeni ortaklık, aktif olarak otantik seyahat deneyimlerinin peşinde olan müşterilerin ilgisini çekecek.

“VizEat insanlara, turistlerin yoğun olduğu bölgelerde şaşmaz bir biçimde yer alan, otantik olmayan ve pahalı restoranları; yani turist tuzaklarını hızlıca ayıklamaları konusunda yardımcı oluyor.

“Bu ortaklık ile müşterilerimize unutulmaz ve otantik seyahat anlarına erişme şansı verirken, aynı zamanda yeni müşterilere, ön ödemeli bir tedavül kartının maliyetleri düşüren faydalarını ve kolaylığını sunuyor olmaktan dolayı heyecanlıyız.”

VizEat’in kurucu ortaklarından Jean-Michel Petit ekliyor: “FairFX ile ortaklık kurmuş olmaktan dolayı mutluyuz. Yemek masasının, esas sosyal ağ olduğuna inanıyoruz ve VizEat, gezginlerin otantik küliner deneyimlere ulaşmasını sağlıyor.

“FairFX ile birlikte çalışmakla, daha çok sayıda gezgine, gittikleri lokasyonlarda, o lokasyonların insanlarıyla tanışarak ve yemek yiyerek, yeni arkadaşlıklar kurarak ve hatırlanacak anılar yaratarak tatillerinden alabileceklerinin en fazlasını alma fırsatını sunma olanağına sahibiz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.