Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tripadvisor’ın sahip olduğu deneyimler tedarikçisi Viator, ilk kez, önde gelen Küresel Çevrimiçi seyahat Acentesi (OTA) booking.com aracılığıyla gezilecek yerleri dağıtmak için bir anlaşma imzaladı.

Viator, dünya çapında yaklaşık 400.000 tur ve etkinlikten oluşan bir pazar işletmektedir ve booking.com ile olan bağlantı başlangıçta Kuzey Amerika ve Avrupa’yı kapsayacaktır.

Küresel ortaklığın bir parçası olarak önümüzdeki aylarda ek bölgeler ve envanter eklenecektir.

Viator İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Sarah Dines; “Deneyimler, herhangi bir gezgin için en unutulmaz kısım ve Booking.com’un gezginlerine, özellikle de seyahatler yeniden başlarken daha fazla tur ve etkinlik seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Deneyim envanterimizi booking.com’un geniş gezgin kitlesine taşımak, hem gezginler hem de tur operatörleri için heyecan verici bir entegrasyon” dedi.

Booking.com Geziler Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Bryan Batista ise; “İnsanlar tekrar seyahat etmeyi düşünmeye başladıkça, dünya çapında önemli destinasyonlarda müşterilerimize genişletilmiş alakalı tur, cazibe merkezleri ve etkinlik seçeneği sunmak için Viator ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bu işbirliği, seyahat yolculuğunun tamamında kusursuz bir uçtan uca deneyim yaratma azmimizin ve kararlılığımızın altını çiziyor.

“Yeniliklere devam edeceğiz ve gezginlerin bir destinasyonun sunduğu en iyi deneyimi yaşamasını kolaylaştırmaya odaklanacağız, hepimizin daha özgür ve tekrar geniş çapta seyahat edebileceği zamana hazır olacağız” diyerek ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz