Türkiye’nin İlk Özel Jet Kiralama Platformu, Jetforme 0

Yeni nesil interaktif bir özel jet kiralama platformu olan Jetforme, özel uçuş izni olan tüm havaalanlarına seyahat imkanı sağlıyor.

Jetforme sayesinde yolcular; uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebilmenin ayrıcalığıyla tanışıyor. Sürpriz doğum günü organizasyonlarından balayına, bekarlığa veda partilerinden hafta sonu kaçamaklarına kadar tüm seyahatlerde hayatınızı kolaylaştıracak olan Jetforme; yaklaşık bine yakın özel jet portföyü ile 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme imkanıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Bu yeni nesil interaktif uygulama sayesinde jet sahipleri de jetlerini seçkin yolculara kiralama ve kendi seyahatlerinde boş koltukları başkalarıyla paylaşma fırsatını yakalıyor.

İş seyahatleri, tatil planları ve anlık toplantılarda hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen Jetforme bununla birlikte kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleri ve özel terminal gibi sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekiyor. Jetforme hakkındaki detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe