Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Türkiye’nin İlk Özel Jet Kiralama Platformu, Jetforme

Yeni nesil interaktif bir özel jet kiralama platformu olan Jetforme, özel uçuş izni olan tüm havaalanlarına seyahat imkanı sağlıyor.

Jetforme sayesinde yolcular; uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebilmenin ayrıcalığıyla tanışıyor. Sürpriz doğum günü organizasyonlarından balayına, bekarlığa veda partilerinden hafta sonu kaçamaklarına kadar tüm seyahatlerde hayatınızı kolaylaştıracak olan Jetforme; yaklaşık bine yakın özel jet portföyü ile 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme imkanıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Bu yeni nesil interaktif uygulama sayesinde jet sahipleri de jetlerini seçkin yolculara kiralama ve kendi seyahatlerinde boş koltukları başkalarıyla paylaşma fırsatını yakalıyor.

İş seyahatleri, tatil planları ve anlık toplantılarda hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen Jetforme bununla birlikte kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleri ve özel terminal gibi sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekiyor. Jetforme hakkındaki detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir