Ertuğrul Özcan, BookingLettings’in Merkezini Fort Lauderdale’e Taşıdı. 0

2004 yılından beridir kiralık villa ve daire konusunda uzman bir ekip tarafından kurulan Airbnb‘nin Türk rakibi olan BookingLettings merkez ofisini Pompana Beach, Fort Lauderdale’e taşıdı.

Portföyündeki binlerce villa ve daire için dünyanın dört bir yanındaki gezginlere ulaştıran site portföyündeki evleri yalnızca sıcak bölgelerdeki merkezi lokasyonlardan seçmekte. Sadece apartman dairesi değil, insanoğlunun konaklayabileceği her alanın (mağara, şato, ağaç ev) platforma eklenebildiği BookingLettings, kullanıcıların boş alanlarını kiraya verdiği ve başka kullanıcıların da, hem makul fiyatlara hem de güvenilir bir şekilde bu alanlarda konaklamalarına imkan veren bir hizmet olarak öne çıkıyor.

BookingLettings‘in HepsiKiralık ve GaniHomes gibi rakiplerinin aksine yurtdışında büyümeyi tercih etmesi ve henüz açılmasının üzerinden 1 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen bir Türk şirketinin Amerika’ya açılması Türk seyahat girişim sektörü için oldukça sevindirici bir haber olarak görülüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe