Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ülke turizm sektörünün önemli isimlerinden Murat Kahraman’ın kısa bir süre önce yayına aldığı BookingAgora 500 acentaya hizmet vermeye başladı.

400‘den fazla havayoluna, 175 ülkede 350.000 otele ve konaklama tesisine, yaklaşık 30.000 farklı nokta ve lokasyonda araç kiralamaya, yurtiçi ve yurtdışı otel-havalimanı-otel transferlerine, tüm bu ürünlerin birleştirerek paket tur oluşturmaya ve hazır paketlere erişme hizmeti sunan BookingAgora, Murat Kahraman tarafından acente memnuniyeti odaklılığı ve dünya standartlarında B2B’de acentelerine hizmet vermeyi hedefleyerek İstanbul’da kurulmuştur.

Murat Kahraman sistemi şöyle anlatıyor “BookingAgora üzerinde işlem yapmak isteyen acentalar; kredi kartı, banka transferi, cari ödeme vb. ödeme yöntemlerine ek olarak eklenebilecek diğer ödeme yöntemlerini kolaylıkla kullabildikleri gibi her ürün için ayrı ayrı olmak üzere birden fazla GDS entegrasyonu yapılarak en uygun fiyatlara erişmenin kolaylığı yaşayabiliyorlar. Ayrıca 7/24 çağrı merkezi desteğimiz ile sistem üzerinde ihtiyaç duyduğunuz her konuda bizlere danışabilirler.”

Murat Kahraman’a Uzakrota ekibi olarak başarılar diliyoruz. 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz