Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Çevrimiçi seyahat şirketi Trivago, gezginlere ilham veren tatil paketleri bulmaya odaklanan ve merkezi Dusseldorf, Almanya’da bulunan bir start-up firması olan weekengo ve weekend.com’u satın aldı.

Anlaşmaya göre Trivago, weekengo’daki hisselerin% 100’ünü satın aldı. Bu satın alma, gezginlere ilham veren içerikler sunmaya yönelik ortak bir misyonu destekleyerek seyahat amacını heyecan verici tatiler haline getirmeye yardımcı oluyor. Bu kombinasyon, Trivago’nun pazarlama ve ürün uzmanlığını weekend.com markasına uygulamasına ve mevcut ürünlerle sinerjiden yararlanmasına olanak tanıyacak.

Trivago CEO’su Axel Hefer; “Gezginlere sadece konaklama konusunda harika fırsatlar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyayı deneyimlemelerine yardımcı olacak harika fikirler ve ilhamlar sunmaya odaklandığımız için, weekend.com ile iş ortaklığı yapmak çok kolay oldu. Weekend.com, yüksek müşteri memnuniyetine yansıyan harika içerikler yarattı.Bu inanılmaz yetenekli ekiple çalışmayı ve bunu birlikte büyütmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Anlaşmanın hiçbir mali detayı açıklanmadı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz