Trip.com Grup, Müşteri Arama Deneyimini İyileştirmek için Amadeus Bulut Teknolojisini Seçti

Trip.com Grup, müşterilerine daha iyi bir deneyim sağlamak için bulut tabanlı Amadeus arama teknolojisini alışveriş motorlarına dahil edecek.

Trip.com’un ana şirketi Ctrip, Skyscanner ve Qunar markaları bugün Avrupa seyahat teknolojisi devi ve GDS ile ortaklığını duyurdu ve artan çevrimiçi etkinliği yönetmek ve mobil öncelikli seyahat markalarında daha hızlı yanıt süreleri ve doğruluk sağlamak için Amadeus’un Özel Arama çözümünü kullanacak.

Trip’in Uçuş İşletme Birimi CEO’su Yudong Tan; “Küresel olarak büyümemize devam ederken, Amadeus’un bulut tabanlı arama teknolojisi müşterilerimizin sürekli artan taleplerini karşılamamıza yardımcı olacak.

“Seyahatin geri kazanılması konusunda iyimseriz ve son teknoloji ürünü bulut teknolojisi, uzun vadeli büyümemizi hızlandırmada önemli bir rol oynayacak” dedi.

Amadeus Özel Arama çözümü, her büyüklükteki seyahat acentesi için dinamik içerik dağıtımı üzerinde daha fazla denetim sağlamak ve fazla harcama yapmadan iş stratejilerini desteklemek üzere tasarlandı.

Amadeus Büyük Çin Çevrimiçi Seyahat Acenteleri Başkanı ve Çin genel müdürü, Brian Chien; “Trip.com gibi böylesine yenilikçi ve pazar lideri bir çevrimiçi seyahat acentesi ile öncü çalışmalarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz.

“Geliştirme ekiplerimiz, müşteri deneyimini tüm kanallarda olağanüstü hale getirecek, geleceğe dönük, bulut tabanlı bir uçuş arama çözümü oluşturmak için kendileriyle birlikte çalıştı.

“Ayrıca, Çinli bir Çevrimiçi Seyahat Acentesinden küresel bir güç merkezine dönüşen Trip.com’un inanılmaz başarısına da tanık oldum.

“Aynı zamanda, Trip.com ile işbirliğine dayalı ortaklığımız büyümeye devam ediyor ve seyahat geri dönerken, en son yenilik ve müşteri odaklılığına ilişkin parlak bir geleceği de dört gözle bekliyoruz.

“Bu ezber bozan bulut teknolojisinin başarısını sağlamak için Trip.com ile işbirliği yapacağız” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!