Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Travelport, Avrupalı çevrimiçi seyahat grubu eDreams ODIGEO ile bir anlaşma yaparak yeni seyahat perakende platformu için önemli bir yeni müşteri elde etti.

Opodo ana şirketi, çoklu GDS stratejisinin bir parçası olarak yeni nesil Travelport+ platformunu entegre edecek.

EDreams ODIGEO, anlaşmanın havayolu ortaklarından daha fazla içeriğe erişmesini ve müşterilerine daha fazla seçenek sunmasını sağlayacağını söylüyor.

eDreams ODIGEO’da hava içerik stratejileri direktörü Javier Bellido, anlaşmanın yeniliği yönlendirecek bir ortaklığın parçası olduğunu belirtti ve “Travelport’un lider seyahat perakende sisteminin uçuş içeriği platformumuza eklenmesi, işletmenin COVID-19 pandemisinden sonra konumunu güçlendirmek için nasıl döndüğünün bir başka örneğidir.

“Seyahat sektöründe hızlı bir toparlanmayı kolaylaştırmak için işletmelerin gerçekten müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanması çok önemli.

“Bu anlaşma, müşterilerimizin deneyimini yeniliklerimizin ön saflarına koyma taahhüdümüzün kanıtıdır. Bir çoklu GDS şirketi olarak, küresel olarak daha iyi bağlantı ve içerik sunabiliyoruz.

“Seyahat endüstrisinin dönüşümüne en son teknolojiler aracılığıyla liderlik etmeye devam etmek için Travelport ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Travelport Küresel Çevrimiçi Seyahat Acentesi Genel Müdürü Rob Brown; “Bugüne kadar hayata geçirdiklerimiz, eDreams ODIGEO ile paylaştığımız ortak vizyonun sadece başlangıcı.

Travelport+’nın eDreams ODIGEO ve müşterileri için gerçek bir değer yaratacağından eminiz ve yol haritamızı uygulamaya devam ederken onları günümüzün hızlanan değişim hızının önünde tutmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Kendisi, EDreams ODIGEO, Travelport+ platformunun “seyahat perakendeciliği için basitleştirilmiş, zengin yeteneklere sahip bir pazar” sunduğunu söyledi.

Firma; “Son 12 ayda eDreams ODIGEO, iş için bir dizi büyüme fırsatı geliştirdi ve bugünkü duyuru, seyahate devam etmek güvenli hale geldiğinde benzersiz müşteri teklifini geliştirmeye devam etmek ve bir kez pandemi sonrası pazara liderlik etmek için uygulamaya konan birçok girişimden biri.

“Yeni anlaşma, eDreams ODIGEO’nun bir çoklu GDS şirketi olarak yeteneklerini daha da güçlendirmesine olanak sağlayacağı için önemlidir.

“Şirketin teklifini çeşitlendirmeye ve geliştirmeye yönelik bu son adım, müşterilere daha fazla seyahat rotası, daha rekabetçi fiyatlar ve daha fazla esneklik ve seçenek sunmasını sağlayacak” açıklamasında bulundu.

Travelport+, havayollarının ek içeriğine, ayrıca benzersiz yardımcılara ve havayolu ücret gruplarına erişim sağlamak için geliştirilmiştir.

EDreams, müşterilerin gelişmiş mağazacılık yetenekleri ve müşteri odaklı yaklaşımla “mevcut herhangi bir uçuş için en ucuz ücretleri ve en geniş benzersiz geliştirme ve ek hizmet seçeneklerini” alacağını söyledi.

eDreams ODIGEO CEO’su Dana Dunne ve Travelport CEO’su Greg Webb, 24 Haziran Perşembe günü Travelport’un sanal etkinliği Hello Modern Retailing’de yeni anlaşmayı ve seyahat perakendeciliğinin geleceğini tartışacaklar.

Etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayın.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz