Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İngiliz seyahat teknolojisi firması Travelport, Travelport COVID-19 Smartpoint Eklentisini başlattı.

Eklenti, seyahat acentelerine tüm dünyadaki devlet kısıtlamaları, karantina ve güvenlik önlemleri hakkında tümü acente iş akışı dahilinde en son bilgileri sağlıyor.

Yeni araç, yolcular için karantina kuralları, giriş gereksinimleri ve karantina önlemleri dahil olmak üzere bir dizi konuda ayrıntılı bilgi sağlıyor. Ülke düzeyinde bilgiler, temsilcilerin müşterilerine kolayca ve anında tavsiyelerde bulunmasına olanak tanıyan bir düğmeye tıklanarak görüntülenebilir.

Travelport Müşteri Stratejisi ve Pazarlama Küresel Başkanı Kyle Moore; “Her ülkede sürekli değişen hükümet, havayolu ve otel politikaları ile bugünün seyahat ekosistemi muhtemelen şimdiye kadarki en karmaşık olanı. Acente ortaklarımızın artık doğru ve güncel bilgileri aramak için iş akışlarından sürekli olarak ayrılmak zorunda kalmamalarını sağlıyoruz ve böylece gezgin müşterilerine hizmet verme verimliliğini büyük ölçüde artırıyoruz” dedi.

“Sektörün ihtiyaçlarına kulak vermek”

Travelport COVID-19 Smartpoint eklentisindeki bilgiler, küresel seyahat güvenliği istihbarat sağlayıcısı Safeture tarafından sağlanıyor ve günlük olarak güncelleniyor.

Safeture İcra Kurulu Başkanı Magnus Hultman; “Travelport ile işbirliğimiz milyonlarca yolcunun bilinçli kararlar vermeleri için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayacak. Seyahatin uzun zamandır beklenen toparlanmanın işaretlerini göstermesiyle, bu güvenlik duygusunun yaratılması ekonomilerin ve toplumların yeniden açılmasının anahtarı olacak ”dedi.

Meon Valley Travel Grup Ticari Direktörü Colin Boddy; “Travelport COVID-19 Smartpoint eklentisi ile çalışmak, danışmanlarımızın, müşterilerimize doğrudan Smartpoint masaüstünden pandemiyle ilgili güncel destinasyon bilgilerine ilişkin tavsiye vermelerine olanak tanıyacak. Travelport durumu hızla iyileştirdi; sektörün ihtiyaçlarını dinlediklerini ve kurtarmaya yardımcı olabilecek yeni, öncü araçlar sağlamaya hazır olduklarını bilmek harika ”dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz