Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat perakende platformu Travelport, “bütünsel” bir yeniden markalaşmanın parçası olarak yeni görünümünü tanıttı.

Firmanın tanınmış mavi ve yeşil logosu, “Change Is For The Brave” sloganı altında modern bir görünümle değiştirildi. Logo artık Travelport Siyah veya Travelport Kum rengi olmak üzere iki renkte görünüyor.

Yeni görünümü “cesur ve farklı yeni bir görsel kimlik” olarak tanımlayan Travelport, bunun şirketin “uçtan uca yeniden markalaşmasının” bir parçası olarak yaratıldığını söyledi.

Londra merkezli yaratıcı ajans stüdyosu Studio Parallel, artık web sitesinde ve Instagram da dahil olmak üzere sosyal medya kanallarında görülebilen yeniden markalama konusunda Travelport ile çalıştı.

Travelport CEO’su Greg Webb, yeniden markayı Eylül 2020’de şirkete katılan pazarlama müdürü Jen Catto ile birlikte yönetiyor.

Webb; “Travelport dönüştü. Artık en iyi yaptığımız şeye, olağanüstü seyahat deneyimleri sunma tutkumuzu paylaşan alıcıları ve satıcıları birbirine bağlamaya tamamen odaklandık.

“Güçlü yönlerimizi de – çevikliğimizi, bağımsızlığımızı ve seyahatin karmaşık ekosistemini basitleştirmek için gereken uzun vadeli cesur kararları verme yeteneğimizi – kucaklıyoruz.

Yeni markanın tüm bunları yansıttığını sözlerine ekledi ve: “Travelport için önemli ilerlemelerin olduğu bir yıla hazırlanırken, doğru kişilere, ürünlere ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar ve gelecek vizyonumuz sayesinde dönüştük.

“Bunu bugün dünyaya göstermekten gurur duyuyoruz ve bunu çok yakında seyahat perakendeciliğinde oyunu değiştirecek olan yeni nesil platformumuzun lansmanının takip etmesiyle dört gözle bekliyoruz” dedi.

Yeniden markayı “bütünsel” olarak nitelendiren Catto; “Travelport’u harika yapan şeyin özünü korurken vizyonumuzu, neyi savunduğumuzu, nasıl hareket ettiğimizi, nasıl göründüğümüzü ve işimizi nasıl pazarladığımızı geliştirdik.

“En önemlisi, bu müşterilerimize verdiğimiz yeni bir söz; seyahat perakendeciliği için daha iyi, daha basit ve daha akıllı bir gelecek inşa etmek için sizin için herkesten daha çok çalışacağız” dedi.

Ürünler ve ofis alanları dahil tüm varlıkların tamamen yeniden markalaşması önümüzdeki aylarda tamamlanacak.

İşte Travelport’un yeni görsel kimliğini tanıtan videosu:

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz