Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat teknolojisi uzmanları TravelgateX ve Nezasa, COVID-19’dan kurtulurken sektörü desteklemek için resmi olarak güçlerini birleştirdi.

Bu anlaşma ile ortakların, müşteri ve tedarikçi işlerini genişlettiği ve onları B2B seyahat sektöründe daha rekabetçi hale getirmek için çalıştığı görülecek.

Nezasa’nın TripBuilder platformu, seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin satış sırasında dinamik rehberler ve ürün paketleri oluşturmaları için bir araçtır.

Palma merkezli TravelgateX, dünya çapında seyahat endüstrisi alıcılarını ve satıcılarını ürün dağıtabilmeleri için dijital olarak birbirine bağlayan bir pazardır.

Firmalar, bu yıl işbirliğinin pandemi sırasında seyahat endüstrisi için eşi görülmemiş bir dönemde çok önemli olduğunu söyledi.

Yetenek, teknoloji ve bilgi konusunda güçlerini birleştiren TravelgateX ve Nezasa, kriz sırasında ortaklıklarını güçlendirmek için birbirlerini desteklediklerini söylediler.

TravelgateX Baş Ticari Sorumlusu José Díaz; “Kilit pazarlardaki konumumuzu güçlendirmemizi sağlayacak ve Nezasa’nın müşterileriyle olan değer teklifini güçlendirecek bu stratejik ortaklıktan çok memnunuz.

“Bence bu Nezasa’nın harika işlevleri ile TravelgateX’in rakipsiz bağlantısı arasında mükemmel bir eşleşme” dedi.

Anlaşmadan yararlanacak başlıca bölgelerin Avrupa, ABD ve Latin Amerika olması bekleniyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz