TravelClick ve Sojern Ortaklık Kurdu 0

Lider konaklama hizmeti sağlayıcısı TravelClick, müşterilerine teknoloji bazlı pazarlama çözümleri sunmak için Sojern’i partner olarak seçti.

Bu haber halihazırda TravelClick ile çalışan değişik büyüklükteki oteller için gerçekten güzel bir haber: Oteller, Sojern’in veri merkezli pazarlama optimizasyon motoru ve seyahat isteği arşivine erişim sağlayarak doğru zamanda doğru müşteri kitlesine ulaşacaklar ve buna ek olarak daha fazla online ve mobil rezervasyon alabilecekler.

Sojern’in gerçek zamanlı hedefleme platformu 350 milyon yolcu profili ve milyarlarca seyahat isteği verisini filtreleyerek otellerin müşterileri tanımlamasına ve etkilemesine yardımcı olacaktır. TravelClick dünya çapında zincir otellerden, butik otellere binden fazla otelle dijital reklamcılık harcamalarını yönetmek ve optimize etmek için çalışıyor. Sojern’in becerilerini TravelClick’in müşteri portföyüyle birleştirmesi oteller açısından medya desteğiyle birlikte doğrudan online rezervasyonda yaşanacak artışa kesin gözle baktığımız çok mantıklı bir hareket olmuş.

Bunun güzel bir arkadaşlığın sadece başlangıcı gibi düşündüğümüzü, yazıyı sönük bulmanız riskine karşı söylemekte yarar var.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.