Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yeni, kısa süreli tatil mülkü inceleme kaynağı Revyoos, sektör için ilk ve tek hepsi bir arada platform olduğu iddiasıyla lansmanını gerçekleştirdi.

Firma, “otel sektöründe zaten yaygın olan mülk yöneticileri ve sahipleri için gerçek yorum harmanlaması ve itibar yönetimi” için pazardaki bir boşluğa cevap verdiğini söylüyor.

Platform ve özelleştirilebilir pencere öğesi, mülk yöneticilerinin ve sahiplerinin farklı kanallardaki tüm incelemeleri otomatik olarak toplamasına ve bunları kendi web sitelerinde sosyal kanıt olarak kullanmasına olanak tanır.

Revyoos, İnternet kullanıcılarının % 68’inin çevrimiçi incelemelerin gerçekliğini sorgulamasıyla, potansiyel konukların okudukları incelemelerin güvenilir kaynaklardan geldiğinden emin olmaları gerektiğini söyledi.

Kurucu Ortak Ve İcra Kurulu Başkanı Christophe Salmon; “Revyoos’un misyonu, inceleme birleştirme yoluyla mülk yöneticileri ve sahipleri için tarafsız bir güven ve itibar oluşturmaktır; Revyoos Derecelendirme Puanımızın vizyonu, Reviewpro’nun Küresel İnceleme Puanı otel endüstrisi için olduğundan, kısa vadeli kiralama sektöründe gerçek konuk değerlendirmeleri için standart haline gelmektir” dedi.

Revyoos doğrudan kullanılabilir ve ayrıca bir API bağlantısı aracılığıyla bir PMS ile entegre edilebilir.

Firma, mülk yöneticilerine ve sahiplerine, üçüncü taraf incelemelerini daha iyi kontrol etme ve yönetme ve hem mülk hem de şirket düzeyinde inceleme puanlarını izleyip analiz ederek bilinçli işletme kararları verme yetkisi verdiğini söylüyor.

Her inceleme, yöneticilerin ve mülk sahiplerinin süresiz olarak almalarına izin veren platform aracılığıyla bulutta saklanır.

İnceleme pencere öğesi, mülk web sitelerine veya yalnızca bir misafirin tesiste kalmasının sağlanabileceği % 100 güvenilir kaynaklardan toplanan sayıları ve derecelendirmeleri gösteren Revyoos Derecelendirme Puanı Rozetine eklenebilir.

AJL Atelier’in CEO’su ve otelcilik teknolojisi start-up’larının danışmanı Simon Lehmann; “Revyoos’un arkasındaki ekip, kısa süreli kiralamalarda itibar yönetiminde devrim yaratacağına ve otellerle oyun alanını eşitleyeceğine inandığımız bir ürünü piyasaya sürdü” dedi.

Revyoos, bir mülk yöneticisi ve eski dijital pazarlama yöneticisi olan Salmon ve bulut teknolojisi ve yapay zeka süreçlerini kullanarak küresel çevrimiçi ürünler ve hizmetler geliştirmede uzmanlaşmış bir teknoloji start-up tecrübesi olan CTO Angel Arcos tarafından ortak olarak kuruldu.

Ekibe ayrıca, dijital dönüşümde 25 yıldan fazla deneyime sahip dijital danışman Pedro Diaz da dahil..

Revyoos, tatil kiralama ekosistemi için yenilikçi çözümler üreten teknoloji şirketlerini sergileyen, sektör tarafından gözden geçirilen bir start-up yarışması olan 2020 VrTech Ödülleri’nde finalist seçilmişti.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz