Skyscanner, Hizmet Verilmeyen Rotaları Açığa Çıkardı 0

Havayolları için kullanılmayan fırsatları gösteren, en çok talep edilen fakat hizmet verilmeyen küresel rotalar uçuş arama motoru Skyscanner tarafından ortaya çıkarıldı.

Her küresel bölgedeki ve aynı zamanda bölgeler arası bir dizi rotayı gösteren çalışmayla analiz, taşıyıcılar için göz önünde bulundurulabilecek olasılıkları ortaya çıkarıyor.

Londra – Denpasar (Endonezya adası Bali’nin başkenti) arası, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgeleri arasında ve de şu sıralar direkt servis eksikliği yaşanan Asya’da en çok aranan rotalardan biri.

Budapeşte- New York bağlantısı, EMEA ve Americas arasında en çok aranan rotalardan biriyken, New York- Bangkok popülerliğini koruyor fakat Amerika ve Asya arasında hizmet verilmeyen bir arama.

EMEA içerisinde Londra -Harare (Zimbabve’nin başkenti) arası en çok talep gören rota, Asya-Pasifik içerisinde Delhi – Auckland en çok aranırken, Amerika içerisinde Orlando – Rio de Jenerio en çok aranan fakat hizmet verilemeyen rotalardan.

Skyscanner’ın seyahat için iş geliştirme başkanı Faical Allou şöyle söyledi “En kapsamlı çeşitli rotalar ve dünya çapında yol kılavuzlarıyla, ve de pazar talebi için paha biçilemez bir öngörü sağlayan elli milyonu aşkın geniş ve büyüyen kullanıcı tabanıyla şu an benzersiz bir pozisyondayız”.

“Biz bu rotaların sunduğu kullanılmamış ticari fırsatları görüyoruz ve taşıyıcıların bu açılımlardan çoğunu yapmasını ve piyasada bir rekabet avantajı kazanmalarını güvenceye almak için küresel olarak en derinlemesine ve rakipsiz veriyi sağlayan mantıksal analiz platformumuza inanıyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe