Roomex Büyüme Yatırımları için 3.5 milyon Euro Fon Aldı 0

Otel rezervasyon platformu Roomex, satış ve pazarlamada büyüme sağlaması ve teknoloji platformunu geliştirmesi için 3.5 milyon dolarlık yatırım aldığını açıkladı.

Nakit para Frontline Girişimcilik, HostelWorld eski Yönetim Kurulu Başkanı Paddy Holahan ve CarTrawler üst düzey teknik yöneticisi (CTO) Bobby Healy’den geldi.

Roomex platformunda şu anda tüm dünyadan 550.000 otel yer alıyor ve Dublin ve Londra’da ofisleri bulunan İrlandalı firma bu A serisi yatırımın büyümeyi sağlayacağını umuyor.

Firmanın müşterileri arasında AIB, Musgrave Group, Sisk Group, Dairygold, Kepak, David Lloyd Leisure, TGI Fridays ve Allianz’ da yer alıyor.

Roomex CEO’su Jack Donaghy: “ frontier’in sahip olduğu deneyimi firmamıza getirmekten heyecan duyuyoruz, ayrıca Paddy Holahan ve Bobby Healy gibi üst düzey sektör uzmanları ile çalışacak olmaktan da son derece heyecan duyuyoruz. 2013 yılından beri rezervasyon büyümelerinde neredeyse %100’ü yakaladık. Birleşik Krallık pazarında büyümemiz hemen kabul gördü ve bunu İngiltere’deki büyümeyi hızlandırmak için konumlandırdığımız Londra’daki yeni ofisimizin açılışı takip etti” dedi.

Frontline Girişimcilik ortağı Shay Garvey; inanıyoruz ki Roomex çok değeli bir şirket yapılandırıyor ve bu süreçte onlara yapabileceğimiz her şekilde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe