Villakolik Girişimcilerinden Yeni Bir Site, Pacific Rent A Car 1

Geçtiğimiz dönemde açmış oldukları Villakolik ve Kıbrıs Otelleri gibi siteler ile turizm sektöründe ses getiren 15 yıldır Kuzey Kıbrıs‘ta hizmet veren Go North Cyprus Travel Limited Şirketi, yeni girişimi olan Pasific Rent A Car sitesini de yayına aldı.

1982 yılından beridir Kuzey Kıbrıs‘ta hizmet veren şirketi daha kurumsal bir yapıya kavuşturmak isteyen İzzet Zorlu ve Berkan Öcal Kıbrıs’ın turizm potansiyeline güvenmeleri sonucunda bu alanda yatırım yapmaya devam ediyorlar.

Yorum bölümü için dünyaca ünlü sistem Feefo ile anlaşan Pasific Rent A Car sitesini şirketin kurucu ortaklarından Berkan Öcal şöyle anlatıyor “İhtiyaçlarınıza uygun araç boyutlarını, konfor seviyesini, varış noktanızı, araç teslim ve iade tarihlerinizi online rezervasyon kanalımız vasıtasıyla bize bildiriyorsunuz. Daha sonra size elimizde mevcut olan araçlara bakarak en uygun teklifleri sunuyoruz. Aracınızın rezervasyonunu yine online rezervasyon kanalımızı kullanarak yapıyorsunuz. Bütün bu işlemlerden sonra Kıbrıs’a varış tarihiniz geldiğinde aracınızla beraber sizi önceden belirlediğimiz bir noktada karşılıyoruz ve anahtarınızı teslim ediyoruz.”

kibris-arac-kiralama-servisi-pacific-rent-a-car

Pasific Rent A Car’dan Araç Kiralamaya Gelirken 

Aracınızı teslim almaya gelmeden önce lütfen aşağıda belirtilen tüm dokümanları eksiksiz bir biçimde hazırlayınız:

– Sürücü Belgesi
– Geçerli bir kredi kartı
– Kredi kartından belirli bir miktar provizyon alınması zorunludur.
– Rezervasyon onay belgesi
– Pasaport, geçerli bir kimlik belgesi.

Kimliğinizi doğrulamak için sadece pasaport yeterli olmasına rağmen lütfen ikinci bir kimlik belgesini de ibraz etmeye hazır olunuz.

İyi tatiller dileriz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. Çok güzel bilgiler kıbrısta bu şirketten araç kiralamıştık biz de türkiye de aynı işle meşgulüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe