Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

28 Yorum

  1. DENİZ MASON DAĞAŞAN … o geziyor, biz izliyoruz …. bu günlerde Hindistanda , dünyanın çatısından bize resimler gönderiyor ve çok keyifli bir gezi programı var … iyiki varsın canım .

  2. DENİZ MASON DAĞAŞAN: Çok güzel fotoğraflarla bizi gidemeyeceğimiz yerlerde gezdiriyorsun, şimdi de Katmandu, Hindistan ve daha da kimbilir nerelerden ulaşıyorsun…Haydi güzel kadın, uğur ola….

  3. Deniz Mason Dagasan şu anda benim hayalımı gerçekleştiriyor…Nepal de şahane fotolar, notlar yolluyor…Gönlüm, gözüm onunla…Yolu açık, şansı bol olsun.

  4. Uzakrota, orabura.org bu ankette görmek bizi mutlu etti. Biz oyumuzu başka bir blogda kullandık baya bir güzel olmuş içerik ve fotoğraflar harika. şaka şaka kendimizi oyladık. : )

  5. Hayret, 2 senedir takip ederim ama listede Gezialemi yok. Şaşırdım açıkçası. Bari ankette diğer diye bir bölüm koysaydınız…

  6. Yardımcı olursanız sevinirim ben saray bosnadan Avusturya ya tren aracılığıyla yada otobüs aracılığıyla gitmek istiyorum acaba vizem olmadan geçebilirmiyim. C. Bekliyorum tşk. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe