Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Gezginler Seyahatin “EN”lerini Seçti.

Özellikle son yıllarda ülkemizde artan gezgin profili neticesinde dünyanın belli başlı seyahat arama motorları, seyahat rehberleri ve havayolu firmaları bu pazardan pay alabilmek adına ülkemize geldi.  Yıllardır Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok bölgesi hakkındaki bilgileri kullanıcılarına sunan ve düzenlemiş olduğu çeşitli anketlerle seyahat sektörünün nabzını tutan Uzak Rota bu sefer soruyu gezginlere sordu.

Seyahat severlerin göndermiş olduğu oylar neticesinde “Türkiye’deki En İyi Hava Yolları“, “Yurtdışındaki En İyi Ucuz Hava Yolu Firmaları“, “En İyi Otel Rezervasyon Siteleri“, “En İyi Hostel Rezervasyon Siteleri“, “En İyi Ücretsiz Konaklama Siteleri“, “En İyi Uçak Bileti Sorgulama Siteleri“, “En İyi Uçak Bileti Rezervasyon Siteleri“, “En İyi Doğa-Gezi-Seyahat Dergileri“, En İyi Seyahat Blogları” ve “En Ucuz Ülkeler” kategorilerinde sonuçlar belli oldu.

Toplamda 4121 oyun kullanıldığı yarışmada işte sonuçlar.

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2468 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak
  1. Bu başarılı organizasyon için teşekkür ederim. Blogumun birinci seçilmesinden çok mutluyum ve katılan diger blogları da begeniyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.