Shopee, Shopee Hotel İle Kusursuz Otel Rezervasyonları Sunuyor

Seyahat toparlanmaya başlarken, e-ticaret platformu Shopee, Shopee Hotel’i başlatmak için Agoda ve Booking.com seyahat platformlarıyla ortaklık kurdu.

Shopee Hotel, kullanıcıların Shopee uygulaması aracılığıyla dünya çapında bir milyondan fazla mülk için sorunsuz bir şekilde arama ve rezervasyon yapmalarını ve anında onay almalarını sağlar. Bu özel ortaklık sayesinde, Shopee kullanıcıları artık Agoda ve Booking.com tarafından sağlanan en büyük çevrimiçi otel, tatil köyü, ev ve apartman envanterlerinden birine erişebilecekler. Shopee Hotel, Singapur, Malezya, Tayland, Tayvan, Endonezya, Vietnam ve Filipinler dahil olmak üzere yedi pazarda kullanıma sunulacak.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerin çeşitli pazarlarda kademeli olarak yeniden başlaması ve daha fazla insanın tatil planlaması nedeniyle Shopee Hotel’in lansmanı tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamada tam zamanında gerçekleşti. Agoda’nın Eylül ayındaki arama verileri, yurt içi konaklama aramalarının bu yıl Mayıs ayına göre %57’nin üzerinde arttığını ortaya koydu. Ayrıca Güneydoğu Asya’da uluslararası destinasyonlar arayan kullanıcı sayısında %37’lik bir artış oldu. Shopee Hotel, kullanıcılara daha fazla tasarruf ve özel seyahat fırsatları sunarken, aynı zamanda iç ve dış turizmi artırmak için otel ortaklarının erişimini ve görünürlüğünü artıracak.

Shopee Baş İşletme Sorumlusu Terence Pang; “Kullanıcılarımıza çok çeşitli seyahat ürünlerine ve deneyimlerine kolay erişim sağlamaya hizmet eden Shopee Hotel’i başlatmak için önde gelen seyahat platformları Agoda ve Booking.com ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca otel ortaklarıyla birlikte eğlenceli konaklama fikirlerini teşvik ederek yerel seyahat ve ilgili turizm endüstrilerinin toparlanmasını desteklemeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz. Herkesi bir sonraki tatillerini Shopee Hotel üzerinden rezerve ederek daha güvenli seyahat etmeye ve daha fazla tasarruf etmeye davet ediyoruz” dedi.

Shopee Hotel ayrıca, uygulama içinde seyahat programlarının sorunsuz ve uygun şekilde planlanmasını sağlar. Kullanıcılar konaklama yerlerine göz atarken, seçtikleri otellerin yakınında yerel yerleşim bölgeleri, mahalleler ve turistik yerleri keşfetmelerine yardımcı olabilecek en önemli yerleri keşfedebilecekler.

Agoda Baş Ticari Yetkilisi Damien Pfirsch; “Gezginler, seyahatlerini kolaylaştırmak için Agoda ve Booking.com’u biliyor ve güveniyorlar, çünkü biz teknolojimizi kullanarak Asya’da veya tüm dünyada insanları en geniş seçenek ve en değerli fırsatlarla buluşturmak konusunda tutkuluyuz. Bölgesel bir e-ticaret ortağıyla ilk olan Shopee ile olan bu ortaklık, bu harika fırsatları Shopee müşterilerine aşina oldukları bir platformda rahatlıkla getirecektir. Aynı zamanda, otel ortaklarımızı ve turizm operatörlerimizi Güneydoğu Asya’daki en büyük çevrimiçi alışveriş yapan topluluğuna bağlayarak daha iyi destekleyebiliriz. Bu tür ortaklıklar, uzun vadede yerel ve küresel seyahat ve turizm endüstrisinin toparlanmasını hızlandırmaya yardımcı olacaktır” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!