Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat ticaretinin ilk dijital radyo istasyonu Pazartesi sabahı yayına başladı.

Travel.Radio’da 24 saat müzik, sohbet, röportajlar ve yarışmalar yer alacak. Radyonun kökeni, mayıs ayında hayata başlayan kabin ekibi, havayolu çalışanları ve havacılık meraklıları için ilk küresel radyo istasyonu olan CCFM On Air’e dayanıyor.

Radyo, akıllı hoparlörler aracılığıyla ve yeni Travel.Radio web sitesinden dinlenilebilir.

Travel Weekly, istasyonun ortağı ve hafta içi her gün sektörden günlük haber içeriği sağlayacak.

Travel.Radio CEO’su Debbie Henley; “Seyahat ticaretinden aldığımız yanıt, şu anda bu radyo istasyonunu hayata geçirmek için kesinlikle doğru zaman olduğuna dair ihtiyacımız olan tek kanıt.

“Canlandırıcı, eğlenceli ve pozitif ve tüm sektörü bir araya getirmenin harika bir yolu. Pandemi krizinden geçerken Travel.Radio, geleceği yeniden inşa etmeye başlamak için mükemmel bir platform.

“Bize inandıkları için sponsorlarımıza ve reklamverenlerimize ve bunu gerçekleştirdiği için harika ekibime, muazzam destekleri için Travel Weekly’ye çok minnettarız. Bu sadece yolculuğun başlangıcı” dedi.

İstasyonda, profesyonel yayıncılık geçmişine sahip olanlar ve seyahat endüstrisi deneyimi olanlar da dahil olmak üzere bir dizi sunucu bulunuyor.

Henley, sektörden bir konuk sunucu bulmak için kısa bir süre sonra başlayacak bir yarışma ile ticaretten temsilin artacağını umduğunu söyledi ve: “Seyahat endüstrisinin kalbinden misafir sunucu olarak birini bulmayı gerçekten çok isteriz ve kim bilir bu kişinin kendi şovu olabilir.

“Önümüzdeki birkaç hafta içinde’Bir Yıldız Ara’ yarışmamızın tüm ayrıntılarını duyuracağız. Bu arada, dinleyicilerden programımıza dahil edilmesini istedikleri diğer unsurları da duymak isteriz” dedi.

Travel.Radio Pazartesi günü sabah 6’dan itibaren mobil cihazlarda ve akıllı hoparlörlerde kullanıma sunuldu – bir Amazon cihazında dinlemek için ‘Alexa, Travel.Radyo’yu etkinleştir’ deyin, ardından herhangi bir zamanda ‘Alexa, Travel.Radyo’yu çal diyebilirsiniz. İstasyon ayrıca çevrimiçi olarak travel.radio adresinde de mevcuttur.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz