Hotelbeds Ve Aruba, Karayipler’de Turizmi Artırmak İçin El Ele Verdi

Hotelbeds, Karayip adası Aruba’nın resmi Destinasyon Pazarlama ve Yönetim Organizasyonu (DMMO) olan Aruba Turizm Otoritesi ile bir anlaşma yaptığını duyurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak, Hotelbeds’in destinasyon pazarlama ekibi bölgeye artan turizm gelişlerini yönlendirecek ve Ağustos 2021’in sonuna kadar iyileştirme çabalarında Aruba Turizm Otoritesi ile birlikte çalışacak.

Ortaklığın amacı, Hotelbeds’in hem üretilen toplam oda gecelemelerini hem de gelir performansını artırarak Karayip adasında dışarıdan gelen turizmin seviyesini pazarlaması ve iyileştirmesidir.

Bu, otel ve aktiviteler için özel promosyon fiyatlarına ve özel fırsatlara erişim elde etmek için Hotelbeds’in Aruba’daki sözleşme ekibinden yararlanarak uluslararası kaynak pazarlarından bölgeye artan sayıda ziyaretçi çekerek başarılacak.

Ayrıca, yalnızca seyahat acentelerine dağıtım yapan şirketin Bedsonline markası aracılığıyla kampanya, seyahat acenteleri için özel otel fiyatları gibi girişimlerini tanıtacak ve Aruba’nın COVID-19 seyahat ve güvenlik önlemlerine nasıl adapte olduğunu göstermek için özel eğitim web seminerleri düzenleyecek.

Aruba, dünya çapında 140’ın üzerinde kaynak pazarında Hotelbeds ile çalışan perakende seyahat acenteleri, tur operatörleri, havayolları ve puan kullanma programları dahil olmak üzere 60.000’den fazla seyahat ticareti alıcısına odaklı tanıtımdan yararlanacak.

Bu tür seyahat ticareti alıcıları tipik olarak, varış noktasında daha fazla harcama yapan, daha uzun süre kalan, daha az iptal eden, daha sık geri dönen ve tipik doğrudan tüketiciye müşteri profillerinden daha fazla rezervasyon yapan yüksek değerli müşteriler sağlayan daha fazla uluslararası varış sunar.

Hotelbeds Pazarlama Ve İletişim Direktörü Gareth Matthews; “Ortaklarımıza, Aruba’nın ziyaretçileri tekrar karşılamak ve güvenli seyahati teşvik etmek için attığı adımları vurgulayacağız. Tüm kampanyalarımızda olduğu gibi amaç, uluslararası pazarlardan artan talebi artırmak ve otel ortaklarımız için yüksek değerli misafirler sağlamak” dedi.

Aruba Turizm Otoritesi Kuzey Amerika direktörü Edward Malone ise; “COVID-19’un zorluklarını yönetirken, odak noktamız Aruba’ya giden gezginlerin güvenliği ve sağlığının önemini vurgularken tüketici talebini artırmak ve aynı zamanda ziyaretçilerin hak ettiği ve dört gözle bekleyebileceği kaliteli bir tatil deneyimini sergilemektir Henüz herkesin seyahat etmeye hazır olmadığını anlasak da, iyileşme ihtiyacının da farkındayız. Seyahat planlaması, seyahat acentesi topluluğunu desteklemek ve oteller ve turistik yerler için yüksek değerli rezervasyonlar sunmaya geri dönmek çok önemli” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!