Sabre ve Virgin Australia, Bastırılmış Talep Artarken Dağıtım Anlaşmalarını Yeniledi

Sabre Corporation ve Virgin Australia dağıtım anlaşmalarını yeniledi.

Anlaşma, Sabre’nin Virgin Australia uçuşlarını ve hizmetlerini GDS pazarı aracılığıyla perakende ortaklarına dağıtmaya devam edeceği anlamına geliyor.

Virgin Australia Dijital ve Dağıtım Genel Müdürü David Orszaczky; “Uluslararası sınırlar şu anda büyük ölçüde kapalı olsa da, iç piyasada çok fazla bastırılmış talep ve pozitiflik var.

“Müşteriler için büyük değer sağlayan bir ekosistem yaratmaya ve acente ortaklarımızın tercih ettikleri kanalda sunduğumuz birçok seyahat deneyimini sunmaya yardımcı olmalarını sağlamaya kararlıyız.”

Bu yenileme, Virgin Australia, hızlı hareket eden bir pazara ayak uydurmak için dağıtım stratejisini geliştirme ve modernleştirme ihtiyacından ileri geliyor.

Asya Pasifik Seyahat Çözümleri, Havayolu Satışları Bölge Genel Müdürü Rakesh Narayanan; “Taşıyıcı ve seyahat endüstrisi için bu önemli zamanda Virgin Australia ile uzun süredir devam eden işbirliğimizi yeniden teyit etmekten heyecan duyuyoruz.

“Yenilenen anlaşmamız seyahat endüstrisine Virgin Australia’nın seyahat acentesi içeriğinin Sabre GDS’de sunulmaya devam edeceğine dair kesinlik sağlıyor ve aynı zamanda hem Virgin Australia’nın hem de Sabre’nin küresel dağıtım ağımız aracılığıyla zengin içerik sağlama taahhüdünün de bir kanıtı” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!