03 Ağustos’taki Uzakrota Malezya Zirvesi’ne Davetlisiniz.

Seyahatin ne zaman yeniden başlayacağını tahmin edemesek de, ileriye bakmaya ve iyimser kalmaya başlamak önemlidir. Tünelin sonunda yolcular için biraz daha fazla ışık görmeye başladığımızdan, geleceği planlamanın zamanı geldi.

Asya’nın parlayan ülkelerinden Malezya, sahip olduğu doğal zenginlikler ve kültürel renkleri çok iyi pazarlayarak pandemi öncesi dünyanın en çok turist çeken ilk 10 ülkesi içerisine girmeyi başarmıştı. Bu başarıya devam etmek isteyen Malezya Turizm Bakanlığı Tanıtım Ofisi; 2018, 2019 ve 2020 yıllarında üst üste Dünya’nın en önemli 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota ile ortaklığında 03 Ağustos 2021 Salı günü online olarak Uzakrota Malaysia Summit’i gerçekleştirecek.

Malezya Turizm Bakanlığı İstanbul Tanıtım Ofisi Pazarlama Müdürü Çağrı Sağlık konu hakkında şu açıklamaları yaptı; “Unutulmak istenecek bir dönemin sonuna geldiğimiz düşüncesindeyiz. Yakın bir zamanda, bu dönemden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelen Turizm sektörünün normallere döneceği günleri göreceğiz. Tüm dünyada sınırların gezginler için tekrar açılacağı hazırlanmamız lazım. Bu organizasyonumuz bir anlamda tünelin ucundaki ışıktır.”

Malezya’nın doğa, kültür ve eğlence sektörüne yönelik bilgilerin sağlanacağı ve 25’ten fazla markanın katılacağı bu etkinliğe kayıt için acele edin.

Ücretsiz Kayıt: https://uzakrota.online

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!