Royal Travel, Küresel Dağıtım Sistemi Acente Platformu ve Ödemeler için Sabre İle Anlaştı

İngiliz seyahat acentesi Royal Travel, Sabre Küresel Dağıtım Sistemi (GDS) seyahat acentesi platformunu kullanmak için bir anlaşma yaptı.

30 yaşındaki Stockport merkezli aile şirketi, esnek bir elektronik ödeme çözümü olan Sabre Sanal Ödemeler’i (SVP) de kullanacak.

SVP, müşterilerin en iyi ödeme seçeneğini ve en uygun ödeme koşullarını seçmelerine olanak tanıyan çoklu banka, çoklu kart, kredi ve ön ödemeli hesaplar sağlar.

Çok yıllık anlaşma, Sabre GDS’de müşteriler için seyahat alışverişi yapmak, rezervasyon yapmak ve seyahatleri yönetmek için Royal Travel erişim seyahat içeriğine sahip olacak.

Firma, Sabre’nin “daha fazla veri, içerik ve esneklik kullanmasına izin vereceğini” söylediği Sabre Red 360 seyahat acentesi platformunu kullanacak.

GDS, bunun acentenin ürünlerini farklılaştırmasına, operasyonlarını ve iş akışını daha etkili bir şekilde yönetmesine ve müşterilere daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmasına olanak tanıyacağını ekledi.

Sabre Seyahat Çözümleri Batı Avrupa Ve Güney Afrika Bölge Direktörü Richard Addey; “Royal Travel’ın bu anlaşma ile bize duyduğu güvenden gurur duyuyoruz. Sabre’nin gelişmiş ve akıllı teknolojisi, Royal Travel’ın oldukça öngörülemeyen ve bilinmeyen pazar koşullarına ve karmaşık yeni gezgin taleplerine yanıt vermesine yardımcı olacak.

“Temsilcileri müşterilerine hizmet verecek en yeni araçlarla donatmanın yanı sıra Sabre, küresel bir krizin ortasında gelir elde etmeye yardımcı olmak için en geniş içerik yelpazesine erişim sağlama konusunda son derece kararlı” dedi.

Royal Travel direktörü Waseem Majid; “Sabre, bu zorlu dönemde hızla gelişen ihtiyaçlarımıza büyük bir taahhüt ve destek gösterdi.
“Son 30 yıl içinde Royal Travel, yolcuları için kişiselleştirilmiş bir hizmetin yanı sıra oldukça rekabetçi fiyatlar sunarak itibarını kanıtladı.

“Sabre’nin çözümleri ve araçları bizi sektörün ön saflarına taşıyor, yeni pazar taleplerine yanıt vermemize ve her müşteriye kişiselleştirilmiş seyahat teklifleri sunmamıza yardımcı oluyor” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!