Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Öğrenci Kulübü, havayolunun sadakat programı Privilege Club tarafından destekleniyor. Öğrenci Kulübü üyeleri, eğitim seyahatleri için çeşitli özel avantajlarla gökyüzüne çıkacaklar.

Qatar Airways, dünya çapındaki öğrencilere özel küresel bir üyelik programı başlattı. Öğrenci Kulübü, havayolunun sadakat programı Qatar Airways Privilege Club tarafından destekleniyor ve öğrencilerin eğitim seyahatleri için bir dizi avantaj sunuyor.

Öğrenci Kulübü üyeleri, uçuşlarda özel fiyatlar, ekstra bagaj hakları, uçuş tarihi değiştirme esnekliği, uçakta ücretsiz Süper Wi-Fi gibi birçok muhteşem olanağa sahip olacaklar. Ayrıca, Qatar Airways Privilege Club’a otomatik olarak kaydolacaklar ve daha da büyük ayrıcalıkların kilidini aralayacaklar. Bir mezuniyet hediyesi olarak bir seviye yükseltmesinin yanı sıra bir arkadaşlarını Öğrenci Kulübü’ne üye yapmaları halinde 5.000 Qmil kazanma fırsatları da elde edecekler.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker: “Öğrenci Kulübümüz, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlandı. Seyahat, birçok öğrenci için hayatın önemli bir parçası ve birçoğu üniversite eğitimleri boyunca veya bir sömestr yurtdışında eğitim alıyor. Uzun üniversite tatillerinin öğrencilerin ailelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmeleri veya sadece dünyayı keşfetmeleri için harika bir fırsat olduğunu da biliyoruz. Artık öğrenciler Öğrenci Kulübümüzle ayrıcalıklı olarak gökyüzüne çıkabilirler.” diye konuştu.

Havayolunun öğrencilere yönelik yeni programı, yolcuların devam eden sadakatleri için ödüllendirilmelerini, en iyi teklif ve avantajlardan faydalanabilmelerini sağlamak için yeniden tasarlandı. Bu Qatar Airways’in sadakat programı olan Privilege Club ile daha geniş kitlelere ulaşma hedefinin bir parçası.

Privilege Club üyesi olarak öğrenciler, Qatar Airways, oneworld® uçuş ağı veya herhangi bir havayolu partneri ile seyahat ederken Qmil kazanacaklar. Öğrenciler ayrıca Qatar Airways kredi kartlarını Privilege Club üye işyerlerinde kullanarak alışveriş yaparken de Qmil kazanabilirler. Kazanılan Qmil’ler, Qatar Airways’de ödül uçuşları, kabin yükseltmeleri, ekstra bagaj hakkı, Qatar Duty Free alışverişleri, partner havayolları ile uçuşlar ve otel konaklamaları gibi bir dizi heyecan verici avantaj için kullanılabilir.

Öğrenci Kulübü üyeleri, mobil cüzdanlarında veya Qatar Airways mobil uygulamasında, üyelik seviyelerini belirten bir dijital kart alacaklar. 18 ile 30 yaşları arasındaki tam veya yarı zamanlı eğitimdeki tüm öğrenciler programa katılabilecekler. Öğrenci Kulübü’ne katılmak için qatarairways.com/StudentClub adresini ziyaret edebilirsiniz.

Qatar Airways, Skytrax tarafından 2019 Dünya Havayolu Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolu”, “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” ve çığır açan Business Class deneyimi sunan Qsuite sayesinde “Dünyanın En İyi Business Class’ı” ve “En İyi Business Class Koltuğu” ödüllerine layık görüldü. Qatar Airways, havayolu sektöründe mükemmelliğin zirvesi olarak kabul edilen ve saygı duyulan “Yılın Havayolu” ödülünü beş kez alan tek havayoludur.

Qatar Airways, yolcuları için mükemmel hizmet sunmanın yanı sıra, operasyonlarının sürdürülebilirliğine de inanıyor. Havayolunun çeşitli tiplerde, modern ve yakıt açısından verimli uçakları – özellikle 52 adet Airbus A350 ve 30 adet Boeing 787’den oluşan filosu – karbondioksit emisyonlarını azaltıyor. COVID-19’un seyahat talebi üzerindeki etkisi ve mevcut pazarda bu kadar büyük bir uçağı kullanmanın çevreci bir tercih olmayacağı için Airbus A380 filosunu kullanmıyor. Qatar Airways ayrıca kısa süre önce yolcuların rezervasyon sırasında yolculuklarına ilişkili karbon emisyonlarını gönüllü olarak dengelemelerini sağlayan yeni bir program başlattı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz