Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2013 yılında kurulan sitede ayda 500.000 kişi, 4000’den fazla seçenek arasından otel araması yapan, geçtiğimiz yıl 2 fonlama şirketi Howzat Partners ile Malezya’lı yatırım fonu Elixir Capital‘dan 10 milyon dolar değerleme ile yatırım alan Otelz büyümesine devam ediyor. 

Otelz-Otel-Rezervasyonu

Otelz.com Genel Müdürü Tuna Yılmaztürk, Türk turizminin online mecralarda gelişmesi gerektiğini ve çalışmalarını bu yönde yaptıklarını dile getirdi. Yılmaztürk, Türk turizmini dünya standartlarının üzerine çıkarmak için çaba sarfettiklerini sözlerine ekledi ve devam etti 2016’da En Az 100 bin Rezervasyon Hedefleniyor.

OTELZ NEDİR?

Ekonomik tatil fırsatları için sürekli erken rezervasyondan bahsediyoruz. Peki ya son dakika indirimlerine ne dersiniz? Bugün veya yarın girişli konaklamalar için Otelz.com son dakika indirimleri sunarak seyahatte pek alışık olmadığımız şekilde ekonomik seçeneklere ulaşmanızı sağlıyor.

OTELZ’DE NE GİBİ KOLAYLIKLAR VAR?

Otelz’in kullanıcılarına kolaylıkları ise çok fazla. Yapmanız gerekenler www.otelz.com adresinden üye olup aşağıda belirttiğim kolaylıkları edinebilirsiniz.

  • Kredi kartı olmadan ücretsiz rezervasyon kolaylığı yapabileceğinizi unutmayın.
  • Günümüzün teknolojisinin olmazsa olmazı telefondan bile yapabileceğiniz rezervasyonlarınız için mobil aplikasyon
  • Her gün yenilenen günün otel fırsatları
  • Ve binlerce bütçeye uygun Otelz rezervasyonları
  • Gerçek otel yorumları
Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz