Airbnb’nin Su Altındaki İlk Yatak Odası 0

Köpek balıklarını sever misiniz? Köpek balığı akvaryumunda yaşayarak, su altında bir yatak odasında uyumak hayatta karşınıza bir defa çıkacak bir fırsat. Sizi komşularınızdan ayıran tek şey de 360 derecelik şeffaf duvarlar!

Hiç, bir akvaryumun içine bakarken su altında yaşamanın nasıl bir his olacağını merak ettiniz mi? Kendinizi 3 milyon litre suyun altında, 10 metre derinlikte bir akvaryumda hayal edin ve bunun yanı sıra dünyanın en görkemli yaratıkları olan 35 köpek balığının da olduğunu düşünün! Köpek balığı akvaryumunda yaşayarak su altında bir yatak odasında uyumak hayatta karşınıza bir defa çıkacak bir fırsat. Sizi komşularınızdan ayıran tek şey de 360 derecelik şeffaf duvarlar!

Nisan’ın 11’i 12’si ve 13’ündeki konaklamalara Aquarium de Paris köpek balığı akvaryumunda ev sahipliği yapıyor, huzurla çevrelenmiş silindir şeklindeki yatak, nefes kesen ve sürükleyici manzara ve keskin dişli yeni arkadaşlarınızla birlikte gece için eviniz başka hiçbir binaya benzemeyecek.

Kazanan 3 şanslı kişi ve misafirleri ev sahibi tarafından ağırlanacak, su altı fotoğrafçısı, köpek balığı hayranı ve dünya rekoru sahibi serbest dalışçı Fred Buyle, köpek balıklarıyla dans edecek bu da gece için komşularınıza karşı ideal bir takdim! Bir kere yerleştiğinizde Fred ve deniz biyologlarından biri akvaryumda bir tura rehberlik edecek ve perde arkasından köpek balıklarının dünyasına dahil olma imkanı sağlayacaklar; size nasıl yaşadıklarını, neden yanlış anlaşıldıklarını ve okyanus ekosistemi için önemlerini anlatacaklar.

Kalışınız süresince dışarıdan görülebileceksiniz. Bizim evimiz sizin eviniz, yani rahat olun ev sahibi olarak; tanka dalacağız ve komşularınızdan bir kaçını öğleden sonra sizinle tanıtacağız. Akvaryumun içinde en sevdiğiniz komşularınızla birlikte görkemli tank manzarasının ve samimi bir yemeğin tadını çıkaracaksınız

1867 yılında açılan ve ikonik Eiffel kulesinin önünde bulunan Aquarium de Paris dünyada ilk inşa edilen akvaryum. Denizaltı yatak odanız siz terk ettikten sonra bile yaşayacak ve ayrıca biyologlarımız için bu görkemli balıkların davranışlarını incelemek ve çalışmak için bir rasathane görevi de görüyor.

Peki köpek balıklarıyla evde nasıl vakit geçireceksiniz?

3 Nisan 2016, saat: 11.59’a kadar bize biraz kendinizden bahsedin; nerede yaşadığınızı neden geceyi köpek balıklarıyla geçirmeye layık olduğunuzu anlatın.

Yerel sakin değil misiniz? Endişelenmeyin dünyanın herhangi bir yerinden kazananları buraya uçuracağız.

Misafir erişimi

Siz ve misafiriniz 18 yaşını doldurmuş olmalı, tıbbi olarak uygun olmalı yatak odasının içine ve dışına tırmanmaya elverişli olmalı. Güvenlik sebebiyle kazananlar 190 kilogramın üzerinde olmamalıdır ve tabi ki Nisanın 11-13’ü arasında geceyi geçirmek için uygun olmalısınız.

Kapak Görseli: Business Insider

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.