Moda, Müzik, Yaşam Tarzı! Deutsche Hospitality, Yeni Lüks Yaşam Tarzı ‘House Of Beats’ Markasını Tanıttı

Deutsche Hospitality, moda, müzik ve sanat alanında kendilerini evlerinde gibi hisseden misafirlere yönelik yeni bir otel markası olan “House of Beats” i tasarladı. İlk House of Beats otelleri Hamburg ve Milano’da oluşturuluyor ve diğer küresel metropollerde daha fazla lokasyon için de planlama aşamasında.

Deutsche Hospitality CEO’su Marcus Bernhardt, “Moda, müzik ve sanat, House of Beats’i oluşturmak için bir araya gelen unsurlardır. Marka pazardaki bir boşluğu dolduruyor. Bir otel markasından pazarın sunduğundan daha fazlasını bekleyen yaşam tarzı odaklı insanlara hitap ediyor ve sanat ve kültürle ilgilenen ve modadan etkilenen kozmopolit gezginler için bir yuva sağlıyor. House of Beats, oteli bir podyuma çeviriyor” dedi.

House of Beats, kendi podyumunu hayata geçirmenin yanı sıra, hem vejetaryenlere hem de et severlere hitap eden “The Beast” adlı gastronomik bir konsepte de sahip; ancak asıl odak noktası, fiziksel ve dijital deneyimi birleştiren dijital misafir yolculuğudur. “The Beast” tamamen tazelik ve sürdürülebilirlik üzerine odaklanmıştır. Hiçbir koruyucu veya renklendirici kullanılmaz ve bal gibi bazı temel ürünler tüm yemeklerin temelini oluşturur. Yemek dışında her şey dijital. Bu menüler, müzik, oda anahtarları ve kütüphane için de geçerlidir. Misafirler varışlarından önce, varış sırasında ve sonrasında her zaman ağa bağlıdır.

House of Beats, Deutsche Hospitality’nin üst düzey portföyünde genişlemeyi temsil ediyor. Müzik tutkunlarına ilham vermek için yola çıkan kardeş markası Jaz in the City ile birlikte grubun Lüks Segmentinin bir parçasını oluşturuyor. Steigenberger Hotel & Resorts da aynı kategoride yer almaktadır. Steigenberger Simgeleri, Lüks Segmentinde konumlandırılmıştır. Bu yıl Temmuz ayında Deutsche Hospitality, Lüks Yaşam Tarzı Segmentinde bir iz bırakmak amacıyla Steigenberger Porsche Tasarım Otellerini hayata geçirmek için Porsche Design ile güçlerini birleştirdi.

Bernhardt, “Hedefimiz, 2026 yılına kadar Avrupa’nın önde gelen otel markalarından biri olmak için büyümek. Yeni marka, uzun vadede yeni bir hedef kitleyi çekecek önemli bir stratejik hamle. Ayrıca yerellik, bireysellik ve karakteristik bir deneyim sunan otel konaklamaları ile ilgili gelişmiş konuk gereksinimlerini de tam olarak hesaba katıyor” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!