Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Değerli Partnerlerimiz;

Umarız şimdiye kadar iyi bir yaz dönemi geçirmişsinizdir.

Son 18 ay bir çok sektör partnerimizi kaybettiğimiz oldukça kötü dönemdi, fakat tam hava pozitiflikle dolup taşıyor derken bu kış yine çok zor geçecek gibi durmakta. İngiltere, Fransa, Almanya gibi kapılarını kapatan ülkelerin sayısı artmaya başladı. Umarız, pandemiyi ve kısıtlamaları geride bırakabilir ve daha önce yaptığımız gibi iş yapmaya geri dönebiliriz.

Aralık ayında fiziksel olarak planladığımız Uzakrota Global Summit’i tekrar online olarak gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz yıl 144 bin kişinin ve 6 milyon etkileşimin gerçekleştirildiği online programımızı bir takım güncelleme ile daha fazla network odaklı bir şekle çevireceğiz.

Yeni yıl itibariyle; iş, yeni fikirler, yeni ortaklar ve müşteriler için harika bir zaman olacağını düşünüyoruz.

Peki neden 2 -3 Aralık’ta Uzakrota Global Online’a katılmalısınız?

Endüstriyi neyin harekete geçirdiğini kavrayın. Son 20 ayda çok şey oldu, bu yüzden evinizde veya ofisinizde otururken herkesin ne üzerinde çalıştığını görmek isteyeceksiniz.

Eğer Turizm Dünyasında iş yapmak ve networkünüzü genişletmek istiyorsanız, Uzakrota Global 2021 olmanız gereken başlıca yerdir. Tur operatörleri, havayolları, oteller, seyahat teknoloji şirketleri, startup’lar, influencer’lar ve VC’ler ile iş yapmak için orada buluşabilirsiniz.

Sektördeki uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir gündemimiz var. Yeni taktikler ve stratejilerle bir sonraki seviyeye geçin, konuşmacılarımız ve katılımcılarımız ile genel atmosferden enerji alın. Kendinizi harika bir Q4 ‘e hazırlayın!

Biletler satışa çıktı.
https://www.uzakrota.events/summit21

Görüşmek dileğiyle,

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz