Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bulut tabanlı mekan tedarik ve stratejik toplantı yönetimi platformu olan Meetingselect, toplantı ve etkinlik katılımcıları için güvenli bir şekilde buluşmalarını sağlamak ve şirketlerinin ülke ve / veya eyaletler için yeni hükümet düzenlemelerine uymalarını sağlamak üzere yeni mesafeli oturum çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Büyük otel zincirleriyle işbirliği içinde, Hollandalışirket, ülkelerin politikalarına göre mekan başına ve toplantı başına kompleks oturma gereksinimlerini hesaplamak için yeni bir algoritma geliştirdi.

Planlamacıların tercih ettiği toplantı düzenine (örneğin, U-Şekli, Toplantı Odası, Tiyatro, Sınıf) ve sosyal mesafe gereksinimlerine bağlı olarak, bu yazılım kullanıldığında otomatik olarak uygun yerleri ve toplantı odalarını önerecek ve planlamacılar teklif arama ve istekleri için daha az zaman harcayacak.

Yazılım, daha iyi ve daha hızlı karar almayı sağlamak için favori toplantı odasına rezervasyon yapanların maksimum kapasitesini de gösterebilir.

Meetingselect, 2007 yılından bu yana müşterilerine Toplantılar ve Etkinlikler için Özen yükümlülüğü çözümleri sunan ilk çevrimiçi toplantı yönetim platformlarından biri olmuştur. COVID-19 salgını ile birlikte ilk haftalarda, rezerve edilen toplantıların yeni bir tarihe taşınabilmesini sağlamak için rezervasyon yapanlar, oteller ve mekanlar ile yakın iletişim halinde olmuştur.

Meetingselect Kurucu Ortağı Anouk Roohé; “Toplantı endüstrisindeki yüksek dağıtım hacmi nedeniyle, Meetingselect, müşterilerin toplantılarını ve grup rezervasyonlarını toplu olarak iptal etmek zorunda kaldıkları Covid-19 krizi sırasında müşteriler için% 70’e varan tasarruf gerçekleştirebildi.

“Kuzey Avrupa’daki dış toplantı rezervasyonlarında yavaş yavaş bir artış görüyoruz. Birçok otel ve toplantı mekanının yeniden başlamaya ve misafirlerini tekrar ağırlamaya hazır olduğu görülüyor, bu da sektör için olumlu bir haber” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz