Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koronavirüs süreci hayatımızdaki her şeyi etkilediği gibi iş yapış şekillerimizi de etkiledi. Her yıl binlerce katılımcıyı ağırladığımız Uzakrota Travel Summit, yalnızca bu yıla özel olarak daha da butikleşecek fakat bununla birlikte hayatımıza yeni bir konsept etkinlik girecek, Uzakrota Online.

Mart ayı sonu itibariyle başlayan ve geride bıraktığımız hafta sonlanan Uzakrota Online kapsamında 61 panelde 129 konuşmacıyı ağırlamıştık ve süreç içerisinde tamamen kendimize özgü Online Summit için de yazılım çalışmalarına başlamıştık.

Bu zirvede altyapısını tamamen yazılım ekibimizin oluşturduğu ve 01-03 Aralık tarihleri arasında 3 günde yaklaşık 100 bin kişi, 400 konuşmacı ve 1000 standı ağırlayacağımız online zirvede daha da global bir Uzakrota Summit ile karşılacaksınız.

Peki Neler Olacak?

Ana sahne, pazarlama sahnesi, teknoloji sahnesi, iş seyahatleri sahnesi ve girişim sahnesi olmak üzere 5 tematik sahne, 1000’e yakın stand katılımcısı, alanında uzman 400 konuşmacı ve 100 bin katılımcı olacak.

Katılımcılar nasıl network yapacaklar?

Katılımcılar bekleme odalarında ilgi alanlarına göre açılacak başlıkların altında chat ya da video konferans ile iletişime geçebilirler. Ayrıca standları ziyaret edebilir ve yine buradaki kişiler ile chat ve video konferans ile görüşmelerini gerçekleştirebilirler

Stand katılımcıları nasıl network yapabilirler?

Stand katılımcıları standların içerisine ekledikleri ekip üyelerine gelecek kişiler ile yine chat ve video konferans ile görüşmelerini gerçekleştirebilirler.

Konferans alanları

Alanında uzman 400 konuşmacı Ana sahne, pazarlama sahnesi, teknoloji sahnesi, iş seyahatleri sahnesi ve girişim sahnesi  gibi tematik salonlarda konuşma yaparken ziyaretçilerden gelecek anlık soruları da cevaplayabilecekler.

Ayrıca program detayları bununla da bitmiyor, önümüzdeki dönemlerde yeni özellikleri de tanıtmaya devam edeceğiz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz