Lufthansa, Paxport’u Stratejisinin Bir Parçası Olarak Onayladı 0

Paxport, Lufthansa tarafından, havayolu şirketinin “Dağıtım Becerileri” doğrudan dağıtım stratejisinin bir parçası olarak onayladığı en yeni seyahat teknoloji tedarikçisi olma niteliğini taşıyor.

Bu hamlenin itici güçleri daha düşük dağıtım maliyetleri, yüksek marjlı yan hizmetler için piyasaya sürme süresi ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kişiselleştirme etkinlikleri oldu.

Lufthansa, kendisine ait dağıtım portfolyosunu aktif bir biçimde çeşitlendirerek sektör liderliğini eline alacağını ileri sürüyor.

Satış dağıtım sistemleri tedarikçisi Paxport ile yapılan anlaşma, İsveç menşeli firmanın, Birleşik Krallık merkezli seyahat yazılım firması Multicom’u geçtiğimiz yıl devralmasını takip ediyor.

Lufthansa’nın doğrudan dağıtım çözümleri ve standartları yöneticisi Mario Maier, şu açıklamalarda bulundu: “Paxport ile yaptığımız anlaşma, Yeni Dağıtım Becerilerine sahip çözümlerin kullanılmasıyla; havayolu şirketleri, ortaklar ve teknoloji tedarikçileri arasındaki iletişimi ilave hizmetler ve zenginleştirilmiş veriler yardımıyla iyileştirerek ve genişleterek, müşterilerimize daha kişiselleştirilmiş ve dinamik olarak ortaya çıkarılmış teklifler sunmayı amaçlayan uzun vadeli dağıtım stratejimizin bir diğer mihenk taşı olma özelliğini taşıyor.”

Paxport ticari direktörü Mats Torebrandt şu sözleri ekliyor: “Mevcut çözümleri daha dinamik, Pazar odaklı dağıtım alternatifleriyle tamamlamak, sektörde güçlü bir trend olarak değerlendiriliyor.

“Bu, seyahat satış aracıları için, daha çok sayıda hava yolu şirketinin Lufthansa örneğini takip etmesiyle birlikte, daha detaylı veriler ve kişiselleştirilmiş hizmetler ile içerik sunmak adına cazip bir fırsat olma özelliğini taşıyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe