Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

30’dan Fazla Şehirde Hizmet Veren Citymapper İstanbul’da

Otobüs, bisiklet, tren gibi tur şeklinize göre ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir şehir rehberi uygulaması Citymapper İstanbul‘da.

2011 yılında kurulmuş olan ve kısa bir süre önce yeni pazarlara açılmak için Benchmark, Michael Lynton, Tom Stafford, Yuri Milner tarafından 40 milyon dolar yatırım alan Citymapper, blogundan yaptığı açıklama ile artık İstanbul’da. 

İETT otobüslerinden minibüse, metrodan Marmaray’a, vapurdan tünele, metrobüsten taksiye kadar İstanbul’daki tüm ulaşım araçlarını tek bir uygulamada bir araya getiren uygulama ulaşım seçeneklerini toplu taşıma araçlarıyla sınırlı tutmayarak taksi ve Uber gibi özel ulaşım alternatiflerini de rotalara dahil ediyor.

Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul aynı zamanda son derece geniş bir ulaşım ağına sahip. Ulaşımda farklı araçların ve firmaların tercih edilmesi de ulaşım araçlarının takip edilmesini zorlaştırıyor. Android ve İOS cihazlarda kullanılabildiğiniz gibi web üzerinden de kullanabildiğiniz CityMapper uygulaması ile bu sorun büyük bir kolaylıkla aşılabilecek.

Citymapper‘ın ülke müdürü olarak Haziran ayında 500 partners şirketinden ayrılan Erhan Erdoğan karşımıza çıkıyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir