Lowcost, Hoteling.com için Genişleme Planlarını Açıkladı 0

Lowcost Seyahat Grubu’nun sadece otellere yönelen dalı olan Hoteling.com, beş ülkenin daha hizmet alanına girmesini içeren ‘büyük’ genişleme planlarını açıkladı.

Geçtiğimiz Ekim ayında faaliyete geçen Hoteling, halihazırda 32 ülkede hizmet vermekte ve geçen sürede ürün yelpazesini 350,000’den fazla oteli içerecek şekilde büyümüş halde iken, yıl sonuna kadar bu sayıyı 400,000’e çıkarma planlarını yapmış bulunuyor.

hoteling

Site içeriği, örneğin İsviçre’deki kullanıcıların, otelleri Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca ya da Portekizce dillerinde görüntülemelerini sağlayacak biçimde tam kapsamlı olarak “yerelleştirilmiş” ve çok dilli olarak sunuluyor.

Hoteling’in idari yöneticisi Duncan Morgan şu sözleri sarf ediyor: “Geçtiğimiz Ekim ayındaki faaliyete geçişimizden bu yana, Hoteling.com’un hızlı büyümesinden memnuniyet duyuyoruz”.

“Sitenin kullanımı kolay ve rezervasyon deneyiminin, müşterilerimiz için baştan sona sorunsuz olmasını sağlamaya odaklanarak çok geniş bir otel yelpazesinde büyük fırsatlar sunuyor.”

“Birçok pazarda rezervasyon sürecine canlı çevrimiçi görüşme özelliğini entegre ettik ve bu özelliği yılın ilerleyen zamanlarında kullanıma sunacağız”.

“Müşterilerimizin iç huzurunu sağlayabilmek için otel envanterimizin büyük bir kesiminde ücretsiz iptal seçeneğini sunuyoruz”.

Birleşik Arap Emirlikleri, Peru ve Ekvador’u da içeren beş ülkede daha servislerin yıl içinde başlaması planlanıyor.

Markanın yeni ortaklıkları Affilired, HotelsCombined ve Criteo şirketlerini kapsıyor.

“Rezervasyon sürecini daha da kolaylaştırmak için”, Trivago, Expedia, Booking’i de içeren ortaklarla kusursuz rezervasyon entegrasyonu sağlamak adına yapılan çalışmalar da devam ediyor.

Lowcost Seyahat Grubu’nun baş yöneticisi Paul Evans ekliyor: “Basit ve tek gecelik bütçeye sahip şehirden kaçış planlarından, Karayipler’de, plaj kenarında yer alan beş yıldızlı bir oteldeki 14 gecelik bir tatile kadar değişen ve geniş bir pazar yelpazesinde kendi tatil planlarını oluşturmak isteyen, dünyanın dört bir yanındaki daha çok sayıdaki müşteri ile birlikte, yeni kanalımıza yönelik geri dönüşler oldukça pozitif oldu”.

“Bizler bu servisi, Birleşik Krallık’taki köklerimizden uzaklaşarak farklılaşmayı sürdürmekte iken, bizim için gelecekte kilit önem taşıyacak bir kanal olarak görüyoruz”.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.