Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kore Turizm Örgütü (KTO), gezginlere Kore’yi anımsatması için #TakeMeBackToKorea adlı yeni bir kampanya başlattı. Seyahatin kısıtlanmasıyla, insanlar geçmiş maceralarını yeniden yaşıyor ve tekrar seyahat etme umuduyla en sevdikleri yerleri keşfettikleri anları hayal ediyorlar.

Pozitifliği teşvik etmek ve gezginleri Güney Kore’de geçirecekleri güzel günleri dört gözle beklemeye teşvik etmek için, son kampanya Dünya Mirası bölgelerinden, Instagram’da yayınlamaya değer yerlere, geleneksel Kore mutfağına ve rakipsiz alışveriş noktalarına kadar destinasyonun modern ve heyecan verici teklifleri üzerinden bir yolculuk sunuyor. Tatilcilerin ev hapsinden kaçma ve seyahat anılarına geri dönme arzusuna dayanan #TakeMeBackToKorea, yakında bu canlı destinasyonu ziyaret etmek için neşe uyandırmaya çalışıyor.

İlgi çekici kampanya filmi, Kore’de tatil yapan popüler YouTuber’ların anılarını kısaca anlatırken, onların nefes kesici geçmiş fotoğrafları ve videolarından deneyimleri üzerine kafa yoruyor. Pass on Challenge’i tanıtan her YouTuber, insanlar onların seyahat albümünde gezinirken Kore’den daha önce hiç olmadığı kadar canlı anlar getirmeye katılım sağlamış oluyor.

Yeni Delhi ofisinde KTO müdürü olan Young Geul Choi; “Hindistan, Güney Kore için her zaman bir öncelik olmuştur ve seyahat edenlerin öncelikli olarak aklında kalmak için dijital ortama geçiyoruz. #TakeMeBackToKorea’yı Hindistan’daki insanlarla etkileşim kurmak ve onlara Güney Kore’ye seyahat etmenin güzelliğini ve benzersizliğini hatırlatmak için kavramsallaştırdık. Seyahat başladıktan sonra, sadece eğlendirmekle kalmayıp aynı zamanda iyileştirici bir deneyim de sağlayan yerlere seyahat için ani bir talep olacaktır. Yerinde dikkatlice seçilmiş stratejiler, güvenlik önlemleri ve keşfedilecek çok sayıda özel konum sayesinde, ziyaretçileri yakında evimize davet etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz